Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Людей – багато, а їжі – мало

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Населення Землі щодня стрімко збільшується. За прогнозами вчених, за 25 років кількість населення досягне піку і настане продовольча криза. Чим буде харчуватися людство у майбутньому?

Мільйони людей перейшли на безкоштовну альтернативу м’яса, якого вдосталь на Землі. Замість курятини та свинини – гусінь, термітів та цвіркунів. І кількість комахоїдів невпинно зростатиме.

Комахоїдство тепер популярне

Населення Землі щодня збільшується на 250 000 осіб, якщо так піде і надалі, то до 2050 року нас буде 9 000 000 000. За прогнозами вчених, за 25 років кількість населення досягне піку і настане продовольча криза. Проаналізувавши усі можливості нашої планети, фахівці ООН вигадали несподіваний спосіб порятунку людства від голоду. Виявляється, хробаки і коники, яких ми збирали у дитинстві для риболовлі, замінять яловичину та свинину. А надокучливі мухи та таргани стануть основою вашого раціону. Адже за поживністю комахи нічим не поступаються шашликам та стейкам.

Чим корисне поїдання комах? – дивіться у Загубленому Світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Тест: чи знаєте ви, що приховують морські глибини?
Тест: чи знаєте ви, що приховують морські глибини?

Що ви знаєте про мешканців підводного царства? Химерні створіння, підводні монстри та небезпечні мешканці глибин: що приховує глибина?

5 небезпечних морських чудовиськ, що існували насправді
5 небезпечних морських чудовиськ, що існували насправді

Мільйони років тому світ населяли небезпечні хижаки, від одного вигляду яких кров холоне в жилах. Пропонуємо вашій увазі добірку найстрахітливіших морських чудовиськ, які існували насправді!

Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?

Доки одні тяжко працюють і лише мріють про багатство, іншим гроші падають просто з неба. Чи приносять щастя несподівані кошти?