Має сім господинь і живе під різними іменами: як кіт з Одеси вміє майстерно маніпулювати людьми?  

Загублений світ Цікаво
Поширити в соціальних мережах:

Світ людей і тварин переплітається, і часом важко визначити, хто на кого більше впливає. 

Нещодавні дослідження показують, що коти, які проживають поруч із людьми вже близько 10 000 років, навчилися використовувати людські емоції для досягнення власних цілей.

Одним із прикладів котячої хитрості є кіт з Одеси, який знайшов собі аж сім господинь! Він харчується в різних місцях під різними іменами: у крамниці хенд мейду його знають як Фунтика, у книгарні – як Лавчика, а в художній галереї – як Джамаля.

Кожна з годувальниць впевнена, що кіт належить саме їй, і вважає, що він приносить їм удачу. Сам же кіт не переймається конкуренцією між господинями та із задоволенням приймає частування від кожної. Єдине, що його турбує – це встигнути обійти всі місця, де на нього чекають ласощі. Після галереї, книгарні та крамниці хенд мейду кіт зазвичай забігає до фастфуду, щоб перекусити, а потім навідується до бабусі в одеському дворику.

«Коти сприймають людей як партнерів, повноправних членів своєї зграї. Однак ми можемо здаватися їм трохи дивакуватими та лінивими», - зазначила фелінологиня Катерина Кізілова.

Історія одеського кота-афериста, що живе на широку ногу, демонструє, наскільки винахідливими можуть бути ці тварини. Їхня здатність адаптуватися до людського середовища вражає, і вони не лише використовують наші емоції, але й займають важливі «посади» у суспільстві.

Одним із таких прикладів є кіт Ларрі, головний мишолов резиденції уряду Великої Британії. Цю посаду у 2011 році офіційно затвердив британський парламент! Більше про це – у проєкті у проєкті «Загублений світ»:

Не пропусти! Щопонеділка нові випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», що занурюватимуть кожного у захопливі історії, неймовірні відкриття та таємниці, які формують наш світ. Дивись прем’єру о 17:15 на телеканалі 2+2! 

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше