Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Хто такі масони, скільки їх налічується у світі та чому їхні символи приховані на грошах і ключових будівлях

Загублений світ
Хто такі масони, скільки їх налічується у світі та чому їхні символи приховані на грошах і ключових будівлях
Поширити в соціальних мережах:

У всі часи масони брали активну участь у програмуванні світової політики…

Шанувальники Бога як великого архітектора Всесвіту, спадкоємці традицій лицарів славетного ордена тамплієрів – у світі налічується понад 8 млн масонів. Однак, хто вони насправді: віровідступники, що прагнуть світового панування чи добрі самаритяни, котрі зацікавлені у розвитку цивілізації? Зрозуміло лише одне, у всі часи масони брали активну участь у програмуванні світової політики, революціях, війнах і державних переворотах. Першою їхньою жертвою стало число «13»!

Саме у п’ятницю 13-го, у 1307 році, Король Франції Філіп ІV заарештував голову тамплієрів, великого магістра Жака де Моле та почав фізично знищувати Орден. Відтоді тамплієри оголосили цю дату днем панування зла, і усіляко підтримували та фінансували цей міф.  

Перевернута піраміда із всевидячим оком, що зображена на доларових купюрах – символ влади масонів.

«Масони – це в першу чергу хранителі певних таємних знань, котрі допущені до того, щоб управляти процесами формування розвитку людства, тобто, куди йде цивілізація. Чому символіка масонів зображена на 1-доларовій купюрі, тому що це перша цеглина. З 1 долара починається далі накопичування грошового потенціалу», - розповідає пірамідолог Геннадій Туркін.

Схожі символи є не лише на доларі, а й на інших валютах світу. На купюрі 10 швейцарських франків із 1979 року з’явилося масонське зображення сонячної системи. На 50 естонських кронах, у правому нижньому кутку, можна побачити зрізану піраміду із всевидячим оком. У 2012 році на Філіппінах випустили нову купюру в 100 песо із масонськими знаками з лівого боку, це літера G та каменярський циркуль. 15 вересня 2006 року в Україні була введене в обіг нова купюра номіналом 500 гривень, де на споруді Києво-Могилянської академії накладене зображення всевидячого ока та усіченої піраміди.

Де ще в Україні та світі можна зустріти символи масонської ложі? Про це та більше – у сюжеті програми «Загублений світ»

Також не пропусти, з 6 лютого, щопонеділка, о 17:00 на 2+2 виходитимуть прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

У Гаазькому суді відреагували на погрози росії через ордер на арешт путіна
У Гаазькому суді відреагували на погрози росії через ордер на арешт путіна

Нагадаємо, що в рф погрожують «вдарити по європейських судах і будинках прокуратури»…

Колишній директор Філадельфійського монетного двору переплавив фарбу з даху старої церкви і отримав 8 кг золота
На римському смітнику у Франції знайшли стародавню статуетку богині Венери
На римському смітнику у Франції знайшли стародавню статуетку богині Венери

Знайшли її археологи під час розкопок римського сміттєзвалища у місті Ренн…

Гелікоптера та 19 одиниць автомобільної техніки не дорахувалися росіяни за минулу добу: бойові втрати ворога станом на 25 березня
За даними розвідки США, росія знову планує наступ в Україні: про які напрями йдеться?
Паспорти «серцебиття», друкована їжа в готелі та сидіння в літаку, які адаптуються до форми тіла пасажира: якою буде подорож у 2070 році
Читати більше