Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Двічі пережив клінічну смерть і глибоку кому: колишній стюард після важкої аварії створив унікальну в Україні школу стюардес

Загублений світ
Двічі пережив клінічну смерть і глибоку кому: колишній стюард після важкої аварії створив унікальну в Україні школу стюардес
Поширити в соціальних мережах:

Назар Кравець зробив успішну кар’єру у престижній авіакомпанії. Але…

Колишній стюард Назар Кравець – засновник єдиної в Україні школи борт-провідників. Завдяки йому понад сотня українок отримали можливість працювати на бортах кращих авіакомпаній світу. Це – унікальний проект в Україні, але втілити його чоловік зміг – повернувшись з того світу.

Назар зробив успішну кар’єру у престижній авіакомпанії. Але 2012 року, під час відпустки у Тайланді, він потрапив у страшну аварію – чоловік повертався на мотоциклі з віддаленого пляжу і на повній швидкості у нього врізався автомобіль. За словами лікарів, шансів вижити у Назара не було – такі травми вважаються несумісними з життям: роздроблені кістки рук та ніг, понівечене обличчя, серйозна травма голови. Чоловікові зробили безліч операцій. Він двічі пережив клінічну смерть, а потім довго знаходився у глибокій комі. А за пів року сталося диво – Назар отямився.

«Є щось, що оберігає. Можливо, вищі сили чи щось потойбічне, якийсь невідомий розум, який краще знає – завершилася твоя місія на Землі чи ні», - каже парапсихолог та дослідниця аномального Ілона Калдре.

Коли Назар вперше став на ноги, то зрозумів, що ніколи не зможе займатися улюбленою справою – працювати у небі. У чоловіка почалася депресія, він не розумів, як йому жити далі, а згодом йому прийшла ідея – вчити своєму ремеслу інших людей. Авіакомпанії дуже ретельно обирають стюардів із сотень бажаючих. Це вражає, але стартап Назара, який почався із простої ідеї, зараз має шалений успіх.

«Ця аварія дала мені час та натхнення для того, щоб організувати такий проект, унікальний в Україні, щоб люди могли міняти своє життя на краще», - каже засновник школи стюардес «Skyjob» Назар Кравець.

Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Амазонські ліси, які називають «легенями планети», можуть перетворитися на пустелю вже до 2064 року
ЗСУ сформували роту з трофейних танків, які росіяни навмисно виводили з ладу, аби не вступати у прямий бій
Дуже тихий і небезпечний: у якій країні знаходиться другий за розміром у Північній Америці метрополітен?
Ще 18 танків і 28 артилерійських систем окупантів перетворено на мотлох: бойові втрати ворога станом на 8 червня
«Монстр» боровся 43 хвилини: італійський рибалка витягнув найбільшого у світі сома-гіганта довжиною 2,8 метрів
«Монстр» боровся 43 хвилини: італійський рибалка витягнув найбільшого у світі сома-гіганта довжиною 2,8 метрів

Професійний рибалка сказав, що це була найбільша риба за його 23-річну кар’єру…

Читати більше