Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чому мігранти зазвичай мають більшу підприємницьку активність: висновки експертів

Загублений світ
Чому мігранти зазвичай мають більшу підприємницьку активність: висновки експертів
Поширити в соціальних мережах:

На думку археологів всі люди на Землі є мігрантами…

Кілька років тому групі вчених вдалося дослідити скам’янілі рештки черепа віком не менше ніж 210 тисяч років. Людина, чий скелет знайшли в грецькій печері Епідіа, була представником перших гомосапієнс, які заселили Євразію. Це повністю змінює попереднє уявлення вчених, які вважали, що людина-розумна заселила Євразію лише 45 тисяч років тому. Тож перші мігранти з’явилися набагато раніше.

На думку археологів всі люди на Землі є мігрантами, оскільки людство виникло в Африці близько 200 тисяч років тому, а потім розповсюдилося по всьому світу. Раніше вважалося, що люди, які живуть в наші дні за межами Африки, походять від мігрантів, що залишили континент 60 тисяч років тому. Але виявлені дослідниками найдавніші рештки сучасних людей доводять, що перші люди мандрували планетою не менш інтенсивно ніж зараз.

«Певна група людей, народ, плем’я, сім’я експлуатували певну територію і після експлуатації, коли вони повністю вичавили всі ресурси, завдяки яким вони виживали, їм потрібно було шукати нові території. Хороша погода, комфортне життя, відсутність воєн спричиняли демографічний вибух і тоді поліс не міг утримувати велику кількість громадян, тоді кидали жереб і люди, які потрапили під це жеребкування, виходили з міста і шукали собі нове поселення», - розповідає історик Олександр Алфьоров.

Нині історії мігрантів дуже часто нагадують гостросюжетні пригодницькі екшни. Складається враження, що доля чи якісь вищі сили можуть переводити їх через неймовірні перепони, зберігаючи життя, даруючи перемоги та успіх. Невже мігранти справді досягають більшого за місцевих? Чи існує якесь підтвердження цій теорії?

«Мігранти зазвичай мають і більшу підприємницьку активність і мають більше енергії для досягнення певних амбітних цілей. Іммігрант більше мотивований, ніж корінний мешканець країни. Ця енергія і рухає їх до вершин, котрих вони досягають», - розповідає соціолог Михайло Пересунько.

Що таке сакральні міграції? Які люди та народи більш схильні до міграції? Чи належать українці до космополітичних народів? Про це та більше дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Також не пропустищопонеділка о 17:00 на телеканалі 2+2 нові випуски інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Зцілюватимуть і повертатимуть душу солдатам»: до окупантів на Донеччину везуть юрти і знахарів з бурятії
Стояв і дивився просто в камеру: турист випадково сфотографував примару підземелля львівського монастиря
Стояв і дивився просто в камеру: турист випадково сфотографував примару підземелля львівського монастиря

Підземелля львівського Домініканського монастиря – одні із найстаріших у Львові…

Вже більше 90 тисяч рашистів ніколи не зможуть заподіяти зла на українській землі: бойові втрати ворога станом на 2 грудня
Телеканал 2+2 відзняв документальний проєкт про перші місяці повномасштабної війни в Україні
Ні навчання з виживання, ні зимової форми: російські солдати почали вмирати від холоду в Україні
Ні навчання з виживання, ні зимової форми: російські солдати почали вмирати від холоду в Україні

Постачання російських військових виявилося черговою профанацією з боку рф...

Читати більше