Чат-бот «єВорог»: як смартфони стали новою зброєю партизанів у боротьбі із російськими окупантами?

Загублений світ
Чат-бот «єВорог»: як смартфони стали новою зброєю партизанів у боротьбі із російськими окупантами?
Поширити в соціальних мережах:

Лише за перший рік повномасштабної війни українці передали понад пів мільйона розвідданих…

Щоб стати партизаном у сучасному світі не обов’язково братися за автомат або рушницю. Часом куди ефективнішою зброєю є простий смартфон. Міністерство цифрової інформації України з перших днів російсько вторгнення запустила в роботу чат-бот «єВорог».

«Це такий інструмент цивільної розвідки, який є абсолютно новим досвідом для усього світу, - каже керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік. – Звичайні, цивільні люди можуть поінформувати, кого вони бачили і в якій кількості».

Лише за перший рік повномасштабної війни українці передали через застосунок понад пів мільйона розвідданих. За словами Мстислава, це величезна кількість і те, що люди самі сповіщають про ворога – реальність. Кожне з повідомлень допомагало нашим захисникам відвойовувати землю та наближало перемогу.

«Володіючи автоматом у тилу, партизан може вбити 3-5 росіян. А от якщо ти вмієш користуватися смартфоном і точно можеш визначити місце розташування ворожих об’єктів, то можеш передати це за допомогою технологій, туди прилетить HIMARS і знищить окупантів, генералів, боєкомплекти, техніку», - каже герой України, партизан Володимир Жемчугов.

Одним із головних інформаторів ЗСУ у перші місяці повномасштабної війни став рух опору «Жовта стрічка». Подробиці про роботу безстрашних партизан на окупованих українських землях дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше