Аварії, агресія, насильство та війни: на поведінку людей впливає Марс, який раз на два роки наближається до Землі

Загублений світ
Аварії, агресія, насильство та війни: на поведінку людей впливає Марс, який раз на два роки наближається до Землі
Поширити в соціальних мережах:

Саме у ці періоди починаються найбільші катастрофи планетарного масштабу…

Раз на два роки Марс можна побачити с Землі неозброєними оком, як велику червону миготливу зірку. Цей час максимального зближення двох планет називають «великим протистоянням». Неймовірно, але саме у ці періоди на Землі починаються найбільші катастрофи планетарного масштабу.

1939 року саме у цей період розпочалася Друга світова війна. На переконання астрологів одна з її причин – космічна, адже Марс не дарма назвали на честь римського бога війни.

«Чим ближча планета до Землі, тим більше її вплив на Землю – каже професійна астрологиня Софія Савич. – Відповідно, ми починаємо відчувати цей вплив і проявляти його. Перше – це аварійність на дорогах, агресія та насильство серед людей, а також – загострення або ж розмороження військових конфліктів між країнами».

Важко повірити, але за словами Софії, Марс також впливає і на досягнення деяких спортсменів. Наприклад, український силач Олексій Новіков у 25 років став найсильнішою людиною планети і наймолодшим в історії, хто зміг вибороти цей титул. Але як це вдалося? Справа не лише в посилених тренуваннях.

«Усі наші спортсмени мають один спільний знаменник – це активний Марс. У Олексія Сонце з’єднане з Марсом у Водолії. Саме таке поєднання дає йому заповзяття, бажання перемагати і рухатися вперед. Спорт – це щоденний біль тренувань і саме Марс дає цю витривалість», - каже астрологиня.  

Окрім спортсменів, фаворити Марса: військові, поліцейські, хірурги, каскадери та люди творчих професій. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше