Саме у ці періоди починаються найбільші катастрофи планетарного масштабу…
Раз на два роки Марс можна побачити с Землі неозброєними оком, як велику червону миготливу зірку. Цей час максимального зближення двох планет називають «великим протистоянням». Неймовірно, але саме у ці періоди на Землі починаються найбільші катастрофи планетарного масштабу.
1939 року саме у цей період розпочалася Друга світова війна. На переконання астрологів одна з її причин – космічна, адже Марс не дарма назвали на честь римського бога війни.
«Чим ближча планета до Землі, тим більше її вплив на Землю – каже професійна астрологиня Софія Савич. – Відповідно, ми починаємо відчувати цей вплив і проявляти його. Перше – це аварійність на дорогах, агресія та насильство серед людей, а також – загострення або ж розмороження військових конфліктів між країнами».
Важко повірити, але за словами Софії, Марс також впливає і на досягнення деяких спортсменів. Наприклад, український силач Олексій Новіков у 25 років став найсильнішою людиною планети і наймолодшим в історії, хто зміг вибороти цей титул. Але як це вдалося? Справа не лише в посилених тренуваннях.
«Усі наші спортсмени мають один спільний знаменник – це активний Марс. У Олексія Сонце з’єднане з Марсом у Водолії. Саме таке поєднання дає йому заповзяття, бажання перемагати і рухатися вперед. Спорт – це щоденний біль тренувань і саме Марс дає цю витривалість», - каже астрологиня.
Окрім спортсменів, фаворити Марса: військові, поліцейські, хірурги, каскадери та люди творчих професій. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також:
- Перший і останній бойовий політ: 25-річний український пілот вступив у нерівний бій з трьома літаками рф, прикривши своїх
- Українську вишиванку та тризуб знайшли у загадковій американській культурі, яка існувала до нашої ери
- Від радянського режиму до світового успіху: як українка підкорила Америку модою у 30-х роках минулого сторіччя?