Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську

Загублений світ
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Поширити в соціальних мережах:

Монстр був документально зафіксований на камеру…

В республіці Бурунді, яка розташована у Східній Африці, мешкає таємничий житель – Густава, який вже багато десятиліть тримає у страху усіх місцевих мещканців. Йому навіть дали прізвисько «диявол Бурунді». Він – нільський крокодил, який став справжнім монстром у своїй околиці.

Його ім'я стало легендою, а страх перед ним – справжньою історією. Густав – не просто величезний плазун, а справжній людожер.

«На відміну від ссавців, у рептилій зуби змінюються все життя, якщо травмуються. Ці відновлені зуби сприяють гарному харчуванню», - розповіла зоологиня Олена Новікова.

Цей факт міцно пов'язаний із нестерпною потребою в харчах, але не відповідає на головне питання, чому Густав перейшов на людське м'ясо? Відповідь прихована у далеких 1990-х роках, коли в Бурунді відбувалася громадянська війна.

В той час річка Ніл буквально перетворились на цвинтар. Густаву більше не довелося витрачати енергію на полювання, він їв м'ясо загиблих людей, яких не встигали діставати з води. Його здатність адаптуватися до нових умов сприяла переходу до легко доступного, але жахливого джерела їжі – людського м'яса.

Таким чином, монстром Густава зробили самі люди. Війна перетворила цього звичайного хижака на непоправного вбивцю. На рахунку цього крокодила вже більше 300 жертв. Але сам плазун залишається невловимим. Ба більше – його не беруть навіть кулі!

Більше подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше