Алюміній в древній могилі та рентген імператора, який жив 2000 років тому: таємні знання зниклих цивілізацій

Загублений світ
Алюміній в древній могилі та рентген імператора, який жив 2000 років тому: таємні знання зниклих цивілізацій
Поширити в соціальних мережах:

Сучасні технології знаходять в артефактах минулого…

Подивитися на минуле не лише як на сторінку історії, але й як на ключ до розуміння сучасності – це завдання, яке зацікавлює багатьох дослідників та вчених. Однак, чи можливо, що ми не перше покоління землян, а наші попередники, сповнені цінних знань, були знищені катастрофами?

Однією з цікавих загадок, яка змушує задуматися, є відкриття археологів у могилі китайського полководця. Він помер 16 століть тому і в його гробниці виявили прикрасу, зроблену з алюмінію. За офіційною версією цей метал вперше отримали лише у 1826 році. Його виробництво було надскладним, тому він коштував так само, як золото. Але яким чином алюміній опинився в могилі людини, яка жила і померла задовго до появи цього металу в історії людства? Відповідь на це питання вчені шукають і досі.

Ще один загадковий аспект – історія китайського імператора Шихуанді, який, як повідомляють джерела, володів «чарівним» дзеркалом, за допомогою якого можна було «бачити кістки». Невже мова про флюорограф? Але усі ми переконані, що його винайшов Рентген у 1895 році.

Ці та інші загадки минулого викликають не лише зацікавленість учених, а й хвилюють уяву загадкових можливостей минулих цивілізацій. Чому деякі технології, що здаються нам сьогоднішніми, виявляються в артефактах минулого? І чому деякі цивілізації зникають без сліду?

«Хтось дуже зацікавлений в тому, щоб ми не розкопали своє коріння, яке було в давніх цивілізаціях, щоб не повторили те, що вже було, щоб не наробили того ж, що й вони. Чомусь же цих цивілізацій вже немає? – каже квантовий психолог Любодара Любченко. – Наша планета дуже розумне та мудре створіння. Коли Земля створює нову цивілізацію, то знищує з минулої все, що вважає за потрібне».

Більше подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Росія боїться зеленої енергетики Данії: шпигунський скандал за участю дипломатів рф
«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
НАСА під прицілом: прихильники «пласкої Землі» вважають космічну агенцію «шахраями»
Київстар ТБ презентує: усі фільми про Джеймса Бонда в українській озвучці!
Читати більше