Вулиця Яблунська дивитися онлайн у високій якості на 1+1 video Вулиця Яблунська дивитися онлайн у високій якості на 1+1 video

«Вулиця Яблунська» - документальний проєкт про «дорогу смерті» в Бучі, що стала символом звірств російських окупантів в Україні. В основу фільму увійшли свідчення мешканців міста, які пережили окупацію.

Після звільнення Бучі моторошні кадри російських злочинів облетіли весь світ, масові вбивства, які чинили окупанти, відразу назвали Бучанською різаниною, а міжнародна спільнота заговорила про сучасний геноцид українців. У місті, де до війни мешкало менше 30 тисяч людей, за даними Офісу Генпрокурора, було знайдено 637 тіл цивільних, серед них – жінки, чоловіки, літні люди та навіть діти. Найбільшу кількість жертв виявили на вулиці Яблунській, де безневинних українців розстрілювали – десятками.

Авторка проєкту «Вулиця Яблунська», журналістка Телевізійної служби новин Алла Хоцянівська розшукала очевидців подій та почула сповіді тих, кому дивом вдалося вижити, навіть після катувань і розстрілів. Команді фільму вдалося задокументувати історії окупації, факти звірств російських військових, а також встановити імена не тільки загиблих, але й тих, хто стояв за цими жахливими вбивствами. 

  • Рік: 2023
  • Країна: Україна
  • Жанр: документальний проєкт
  • Автор: Алла Хоцянівська
Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
«Місто пахло смертю»: розповіді мешканців Бучі про життя, смерть та пекло в окупації
«Місто пахло смертю»: розповіді мешканців Бучі про життя, смерть та пекло в окупації

Те, що бачили і чули бучанці, вони пам’ятатимуть до кінця життя…

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше