На каналі 2+2 – прем’єра документального проєкту «Володарі неба. На межі», присвяченого військовим льотчикам

Володарі неба
На каналі 2+2 – прем’єра документального проєкту «Володарі неба. На межі», присвяченого військовим льотчикам
Поширити в соціальних мережах:

Про таємні повітряні спецоперації, що були проведені та подробиці найризикованішої місії...

24 лютого о 14:40 канал 2+2 покаже другу частину документального проєкту «Володарі неба. На межі». Українські військові льотчики вертольотів розкажуть про таємні повітряні спецоперації, проведені у перші місяці повномасштабної війни, та подробиці найризикованішої місії до Маріуполя. 

1 березня 2022 року Маріуполь опинився в оточені російської армії. Попри значну перевагу ворожих сил українські військові, що залишилися в місті, не здавали позиції і продовжували боротьбу, але з кожним днем кількість поранених зростала, а медикаментів, боєприпасів і продовольства ставало менше. Щоб допомогти оборонцям та евакуювати важкопоранених, ГУР разом із Силами оборони організували серію секретних вильотів, до яких долучилися українські льотчики й добровольці. Ця місія до Маріуполя, що був під цілодобовими обстрілами окупантів, стала найнебезпечнішою за час повномасштабного вторгнення. 

«Аби створити цей проєкт, ми п’ять місяців спілкувалися з вертолітниками, бачили, як вони живуть, готуються до місій і як ставляться до своїх бойових машин. Кожне завдання – це надзвичайно ризикований виліт, під постійним вогнем і обстрілами. Але дивує те, наскільки просто, без будь-якого героїзму вони говорять про це, як про звичайну, важку, рутинну армійську роботу, – коментує автор і режисер проєкту Максим Хотіленко. – Ми маємо розповідати про них, висвітлювати їхні подвиги й, головне, пам’ятати тих, хто віддав власне життя, аби наше небо було мирним». 

В ексклюзивних інтерв’ю військові льотчики вертольотів, які брали участь в обороні Києва, Миколаєва, звільненні Херсонщини та авіапрориві на «Азовсталь», розкриють невідомі досі факти про найважчі бойові завдання, які змінили хід війни. 

Як військові пілоти наважилися летіти у саме пекло заради порятунку побратимів, про що говорили хлопці з рідними перед спецоперацією, яка могла бути для них останньою, як проходила евакуація із заблокованого Маріуполя та що мотивує українських льотчиків продовжувати службу – дізнавайтесь у проєкті «Володарі неба. На межі». 

У програмі використані унікальні кадри військових із бойових завдань. 

Виробництвом проєкту «Володарі неба. На межі» на замовлення каналу 2+2 займався Департамент журналістських проєктів 1+1 media під керівництвом Максима Шиленка. 

Запрошуємо переглянути документальний проєкт «Володарі неба. На межі» у суботу, 24 лютого, о 14:40 на телеканалі 2+2.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше