06 20
Т/с Карпатський рейнджер Т/с Карпатський рейнджер
Т/с Карпатський рейнджер
Серіал

Карпатський рейнджер – це детективний серіал про чесного, принципового та відданого своїй справі сержанта канадської кінної поліції українського походження Пола Гордійчака, який прибуває до Західної України в якості інструктора програми «Український шериф».Після завершення навчання він опиняється в центрі страшних подій – кілер, який повинен його вбити, випадково потрапляє в майбутнього шерифа містечка Нагура…У Гордійчака не залишається вибору, окрім прийняття пропозиції і тимчасово стати шерифом, або знайти вбивцю. Та зовсім скоро канадець розуміє, що спокійне і мальовниче містечко біля підніжжя Карпат є справжнім осередком злочинності. Протистояти «дикому Заходу» України рейнджер буде разом з напарником Степаном.

08 10
Т/с CSI: Місце злочину Т/с CSI: Місце злочину
Т/с CSI: Місце злочину
Серіал

Лас-Вегас – місто, яке по праву вважається центром грального бізнесу, заборонених задоволень і розваг, де будь-який злочинець може уникнути покарання. Коли офіційне слідство заходить у глухий кут, в гру вступають кращі експерти на чолі з капітаном Гріссомом. Вони розкривають справи, чіпляючись за найдрібніші докази і використовуючи в розслідуваннях сучасні технології.

10 00
Т/с CSI: Місце злочину Т/с CSI: Місце злочину
Т/с CSI: Місце злочину
Серіал

Лас-Вегас – місто, яке по праву вважається центром грального бізнесу, заборонених задоволень і розваг, де будь-який злочинець може уникнути покарання. Коли офіційне слідство заходить у глухий кут, в гру вступають кращі експерти на чолі з капітаном Гріссомом. Вони розкривають справи, чіпляючись за найдрібніші докази і використовуючи в розслідуваннях сучасні технології.

12 50
Загублений світ Загублений світ
Загублений світ
Програма

Інформаційно-розважальний проект телеканалу 2+2, що знайомить глядачів з небезпечним, шокуючим, невідомим досі світом. В об’єктиві журналістів – природні катастрофи, моторошні явища, сенсаційні знахідки, грандіозні афери та неймовірні події, що змінювали перебіг історії.

15 55
Х/ф Капітан Рон
фільм

Головний герой фільму – звичайний офісний клерк на ім'я Мартін Харві. У нього вкрай низькооплачувана робота, кредити та нескінченні борги, а ще велика та дружня сім'я, яка постійно потребує грошей. В результаті чоловік опиняється за півкроку від повного фінансового краху – за борги банк обіцяє забрати будинок, в якому він живе з дитинства. Але тут на його щастя виявляється, що невідомий дядечко залишив йому у спадок розкішну яхту, продаж якої виправить його матеріальне становище і навіть залишиться небагато для реалізації деяких планів. Проте не все так просто, адже яхта знаходиться далеко від берегів США, а тому терміново необхідно переправити судно в Маямі для продажу. Сам Мартін ніколи не керував таким судном, тому вирішив найняти професіонала. Так доля зводить його з одним з найспецифічніших і найвідчайдушніших людей у його житті – чоловіком на ім'я Рон, який колись був висококласним моряком, але тепер усе його життя складається з барів та випивки. Про таких як він зазвичай кажуть, що з таким капітаном судна і айсберг не потрібен, але це не зупиняє сімейство Харві, яке у повному складі вирушає у найнезвичнішу пригоду у своєму житті.

18 00
Х/ф Морський піхотинець - 3: Тил
Фільм

Джейк вже довгий час служить у морській піхоті. Після виконання чергового завдання, він відправляється в рідне місто, щоб провести там два тижні відпустки. Після приїзду він дізнається, що його сестра Ліллі стає свідком вбивства, і потрапляє в заручники терористів.

19 50
Х/ф Морський піхотинець-4: Рухома мішень
Фільм

Олівія Тевіс – молода дівчина, що володіє компроматом на велику компанію «Генезис». Ця інформація може зірвати майбутнє слухання підкомітету сенату, тому дівчину вирішують усунути. У цей час Джейк Картер, колишній морський піхотинець, влаштовується на роботу в велику охоронну організацію. Його першим завданням стає захист вкрай важливої посилки. Він ще не знає, що вантажем виявиться уперта красуня Олівія.

21 40
Х/ф Хмарочос
Фільм

Уілл Сойєр - колишній агент ФБР, який втратив ногу під час виконання останньої місії. Тепер він намагається звикнути до цивільного життя поруч з коханою дружиною і двома прекрасними дітьми. Сім'я для нього найдорожче, що є в житті, і заради них він готовий на все. Йому вдається отримати роботу експерта з безпеки в найвищому і технологічному хмарочосі, коли-небудь побудованому людьми. Разом з цією посадою він отримує і нове житло, яке займає цілий поверх будівлі. Здавалося, що його життя налагодилося і ніщо не зможе перешкодити його щастю. Однак хмарочос піддається нападу озброєної групи людей, які не знають пощади і не зупиняться ні перед чим, заради досягнення своїх цілей

23 40
Х/ф Полювання
Фільм

12 незнайомців таємничим чином прокидаються на галявині. Вони не знають, де знаходяться і як там опинилися. Незабаром з’ясовується, що головні герої стали живими мішенями у жорстокій грі мільйонерів…

03 10
Щоденник медіума
Програма

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше