"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

понеділок - п'ятниця
18
15
Спецкор
У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.

Півтори доби без сну – тридцять п'ять годин поспіль та лише кілька перерв для короткого перепочинку – провів броварчанин Олег Іваненко, намагаючись встановити світовий рекорд із триатлону. Чоловік прикутий до візка протягом тривалого часу, але тренуватися для встановлення рекорду йому це не завадило.

"В житті немає нічого неможливого. Якщо ми собі поставимо найвищу ціль, найвищу задачу, ми обов'язково її досягнемо", – переконаний Олег Іваненко.

Учасники Ironman мають подолати чотири кілометри на воді, потім 182 кілометри на велосипеді, завершає дистанцію марафон – трохи більше, ніж 42 кілометри. Вражаючі відстані, які досить важко подолати здоровій людині, Олег пройшов завдяки вірі у свої сили та гарній підготовці.

"Нічого подібного, можу з впевненістю сказати, у світі не відбувалось", – прокоментував рекорд Ігор Підчибій, представник Книги рекордів України.

Свій перший національний рекорд Олег встановив у 2007 році - проплив стилем батерфляй 50 метрів, не зробивши жодного вдиху. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Ситуація на східному фронті знову критична
Ситуація на східному фронті знову критична
22 05 2018
Спецкор

Ситуація на передовій упродовж останньої доби сягнула критичних показників, аж надто на ділянці від Світлодарської дуги до Авдіївки. Під вогонь бойовиків потрапили діти.

У Києві школяр врятував багатоповерхівку від пожежі
У Києві школяр врятував багатоповерхівку від пожежі
22 05 2018
Спецкор

П'ятнадцятирічний хлопець вивів з охопленого вогнем будинку десяток мешканців.

Бойовики третю добу обстрілюють Зайцеве
Бойовики третю добу обстрілюють Зайцеве
22 05 2018
Спецкор

Окупанти вже третю добу обстрілюють мирних жителів селища, що за крок від міської смуги окупованої Горлівки.