"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

понеділок - п'ятниця
18
15
Спецкор
У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.

Півтори доби без сну – тридцять п'ять годин поспіль та лише кілька перерв для короткого перепочинку – провів броварчанин Олег Іваненко, намагаючись встановити світовий рекорд із триатлону. Чоловік прикутий до візка протягом тривалого часу, але тренуватися для встановлення рекорду йому це не завадило.

"В житті немає нічого неможливого. Якщо ми собі поставимо найвищу ціль, найвищу задачу, ми обов'язково її досягнемо", – переконаний Олег Іваненко.

Учасники Ironman мають подолати чотири кілометри на воді, потім 182 кілометри на велосипеді, завершає дистанцію марафон – трохи більше, ніж 42 кілометри. Вражаючі відстані, які досить важко подолати здоровій людині, Олег пройшов завдяки вірі у свої сили та гарній підготовці.

"Нічого подібного, можу з впевненістю сказати, у світі не відбувалось", – прокоментував рекорд Ігор Підчибій, представник Книги рекордів України.

Свій перший національний рекорд Олег встановив у 2007 році - проплив стилем батерфляй 50 метрів, не зробивши жодного вдиху. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.

Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
23 01 2018

Збирачі сміття із Анкари відкрили публічну бібліотеку, яка складається із викинутих книг. Кілька місяців сміттярі рятували книги, а потім до них підключилися і місцеві жителі.

NASA повідомляє: Сонце старіє
NASA повідомляє: Сонце старіє
23 01 2018

Вплив світила на планети нашої системи слабшає.