29 06 2017

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.

Півтори доби без сну – тридцять п'ять годин поспіль та лише кілька перерв для короткого перепочинку – провів броварчанин Олег Іваненко, намагаючись встановити світовий рекорд із триатлону. Чоловік прикутий до візка протягом тривалого часу, але тренуватися для встановлення рекорду йому це не завадило.

"В житті немає нічого неможливого. Якщо ми собі поставимо найвищу ціль, найвищу задачу, ми обов'язково її досягнемо", – переконаний Олег Іваненко.

Учасники Ironman мають подолати чотири кілометри на воді, потім 182 кілометри на велосипеді, завершає дистанцію марафон – трохи більше, ніж 42 кілометри. Вражаючі відстані, які досить важко подолати здоровій людині, Олег пройшов завдяки вірі у свої сили та гарній підготовці.

"Нічого подібного, можу з впевненістю сказати, у світі не відбувалось", – прокоментував рекорд Ігор Підчибій, представник Книги рекордів України.

Свій перший національний рекорд Олег встановив у 2007 році - проплив стилем батерфляй 50 метрів, не зробивши жодного вдиху. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Переможці 2": друга частина фотовиставки про непереможних героїв відкрилась у Києві
"Переможці 2": друга частина фотовиставки про непереможних героїв відкрилась у Києві

Фотовиставка, присвячена людям, які під час бойових дій втратили кінцівки, але не втратили силу духу й мужність, відкрилась у столиці.