В Україні активізувалися колектори

Спецкор Актуально
Поширити в соціальних мережах:

Як поводитись, якщо раптом і у Ваші двері постукають"вибивайли в законі", розкаже Спецкор.

Ганна вже третій місяць не може потрапити до своєї квартири, за яку справно платить валютний кредит. Трикімнатна квартира в 120 квадратних метрів, ще й у новобудові, приглянулась колекторам, жаліється дівчина.

Її батько, який пішов з родини 17 років тому, взяв кредит і в поручителях вказав телефон своєї доньки. Жодних документів дівчина не підписувала, проте гроші все одно вимагають з неї.

Поліція на виклик їде 2,5 години, розповідає Ганна. За цей час молодики міняють замки та встановлюють сигналізацію. Правоохоронці в подібні справи не втручаються і радять з’ясовувати право на власність у судах. 

Сергію пощастило трохи більше. Його викинули з квартири разом із речами. Трикімнатна квартира на столичній Борщагівці була швиденько переоформлена на родичів і тут же продана новим власникам. 

Чому в українських диспансерах пацієнтам продають контрабанді препарати

Колектори полюбляють полювати на житло із власниками-п’янчугами чи з кредитними боргами.

Таких випадків дедалі більшатиме, попереджають юристи, оскільки парламентарії скасували мораторій на виселення власників житла з валютними іпотечними кредитами. І для колекторів це розв’язані руки. 

Юристи радять готуватися до візиту колекторів. В жодному разі не відкривати двері, викликати поліцію та адвокатів. Не панікувати і не підписувати жодних документів. Через суд вимагати арешту своєї квартири, щоб колектори не змогли через підставних реєстраторів змінити власника житла. 

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2.


Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше