У Харкові поліцейські побилися з чоловіком

Спецкор
Поделиться в социальных сетях:

У мережі з'явилось відео, на якому людина у формі поліцейського знущається над чоловіком. Те, що інцидент відбувався за участі харківських поліцейських, підтвердило керівництво Нацполіції.

Шокуюче відео з’явилось днями у соцмережах. Камера фіксує, як поліцейській знущається з чоловіка, спершу б’є ногами, а потім ще й кулаками. Удари наносить один чоловік у формі, інші сміються та підбурюють колегу. Потерпілий тим часом смиренно виконує наказ стояти та терпіти.

Відео умить зібрало тисячі обурених коментарів. Користувачі швидко впізнали місце знущань – Південний вокзал у Харкові. Все сталось у відділку поліції на залізничному вокзалі. Там жодних пояснень щодо побиття співробітниками людини не дають та й розмовляти з журналістами категорично відмовляються.

Героїв відео встановили – ними виявились два сержанти та капрал, колишні міліціонери, які пройшли переатестацію. Тепер їм загрожує звільнення.

Чому знову відклали створення музею на Поштовій площі?

Щодо випадку відкрите службове розслідування, матеріали якого  будуть передані до прокуратури. У поліцейських були відібрані жетони, поліцейські посвідчення та зброя.

А от потерпілого так і не знайшли, і жодних заяв від нього до правоохоронців не поступало. Очевидці кажуть, що це місцевий безхатченко, на вокзалі його бачать майже щодня. То чи є шанс що копів, які познущалися над ним, виженуть з лав правоохоронців?

Дивіться Спецкор на 2+2. 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Засекреченные космические испытания СССР: сколько космонавтов погибло, чтобы Гагарин смог улететь в космос?
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев

Раньше изготовление сложных клеев приписывали только современным людям…

Удивительная история спасения: 20-летняя женщина – единственная, кто выжил в авиакатастрофе, упав с 5200 метров
Украинская природа в огне войны: россия уничтожила часть уникальной экосистемы Украины
Узнать больше