Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Захисник України Павло Кокошко потребує допомоги 2018-10-08

Захисник України Павло Кокошко потребує допомоги

Допомога
Лікарі кажуть, що у Павла поки що є надія на операцію, але її необхідно робити якомога скоріше.

Аби більше не лежати, Паша через силу, але вперто переставляє милиці. Забороняє собі допомагати й незлим словом згадує будівельників, які в їхній старенькій квартирці колись поназводили порогів. А тепер йому через них доводиться перестрибувати.

Кінець червня 2016-го, зв’язківець Павло Кокошко з бойовими товаришами щасливі наминають бутерброди. За тиждень – демобілізація. А наступного дня вони підуть на своє крайнє на фронті бойове завдання, і Паша підірветься на розтяжці. Згадує, коли пораненого вивозили з передової, навіть уявити не міг, через що доведеться пройти. Радів, що ноги не відірвало й думав, відбувся простим переламом. Що сталося насправді, він дізнається тільки за кілька місяців у реанімації.

Завдяки допомозі людей, колишня медсестра батальйону «Айдар» дістала надію на одужання

Пашині ноги медики Одеського військового шпиталю по шматках, як пазл, складали два роки. Увесь цей час він пролежав у лікарні й пережив 22 операції. Йому штучно виростили вісімнадцять сантиметрів кістки. А з десяти пальців на ногах він тепер має лише три.

Зараз Паша може пересуватися тільки на милицях. Права його нога не згинається в коліні, у лівій не працює стопа. А замість м’язів – тонкий шар шкіри, який за найменшого пошкодження вкривається виразками. 

Та відновити ноги ще є шанс. Для цього, утім, доведеться штучно вирощувати сухожилля й проводити надскладну пластику. На таку операцію погодився єдиний лікар в Україні. Таким чином Паші відновлять спочатку ліву ногу, а потім уже візьмуться за праву.

Утім, лікування тільки однієї кінцівки коштує понад 260 тисяч гривень. Боєць, який два роки пролежав у шпиталі, нині живе зі старенькою мамою й таких грошей, звісно, не має. Та завдяки зусиллям волонтерів через соціальні мережі вже вдалося зібрати більшу частину суми. Залишилося близько сімдесяти тисяч гривень. Й у цій родині певні: після всього, що довелося пережити, завдяки добрим людям Паша одного дня обов’язково піде.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5169 3324 0542 5318

ГО "Єдність та допомога"

Станіслав Кушнаров

Тел. 066 796 34 97

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...
Останні новини
Битва за життя: дружина офіцера Збройних сил Ірина Церанюк потребує допомоги
Битва за життя: дружина офіцера Збройних сил Ірина Церанюк потребує допомоги
05 12 2018
Допомога

Українські лікарі зізнаються, що не в змозі допомогти жінці. Надія є, але лише на "закордон".

Медсестра батальйону "Айдар" Катерина Стандартюк потребує допомоги
Медсестра батальйону "Айдар" Катерина Стандартюк потребує допомоги
26 09 2018
Допомога

Врятувала десятки бійців, от тільки себе вберегти не змогла. Нині дівчина бореться із важкою недугою та потребує допомоги небайдужих.

Юліан Циганко повернувся до України і йому знов необхідна допомога
Юліан Циганко повернувся до України і йому знов необхідна допомога
17 09 2018
Допомога

Після поранення у 2015 році життя воїна перетворилося на суцільне пекло.

Ветеран АТО Юліан Циганко виборює своє право на життя
Ветеран АТО Юліан Циганко виборює своє право на життя
29 08 2018
Допомога

Він наводив жах на окупантів коли боронив Батьківщину на фронті, але після поранення, у 2015 році життя воїна перетворилося на суцільне пекло.

Ілля потребує допомоги небайдужих
Ілля потребує допомоги небайдужих
21 08 2018
Допомога

Хлопчик не може дихати самостійно. Однак в Україні таких операції не проводять, і єдина надія батьків на клініку в Німеччині.

Маленька Арина потребує термінового лікування
Маленька Арина потребує термінового лікування
09 08 2018
Допомога

Дівчинка страждає на дуже рідкісну генетичну недугу, що вражає центральну нервову систему. Такі діти, зазвичай, не доживають до 10 років. Утім, Арина має шанс. Це надзвичайно дороге пожиттєве лікування.