Таємниця отруєнь: як критики путіна помирають від «нещасного випадку» чи «синдрому раптової смерті»

Обережно! Фейк
Таємниця отруєнь: як критики путіна помирають від «нещасного випадку» чи «синдрому раптової смерті»
Поширити в соціальних мережах:

Опозиціонери, журналісти та активісти регулярно стають жертвами загадкових смертей…

Починаючи з моменту приходу володимира путіна до влади, росія переживає хвилю політичних вбивств. Опозиціонери, журналісти та активісти регулярно стають жертвами загадкових смертей, які офіційно оголошують результатом «раптових» хвороб, або нещасних випадків. Проте багатьом зрозуміло, що це сплановані ліквідації, спрямовані на знищення критиків режиму. Політичний терор став основним методом управління російською федерацією.

Одним із перших яскравих прикладів стало вбивство Юрія Щекочихіна – журналіста та політика, який у 1999 році розслідував вибухи житлових будинків у росії. Ці трагедії, які приписали чеченським бойовикам, фактично стали катапультою для путіна на президентський пост. Щекочихін збирав докази, які могли довести причетність фсб до цих терактів. Але у 2003 році він раптово захворів і помер за кілька днів до запланованої поїздки до США, де мав представити свої результати розслідувань.

Після його смерті, родичам вдалося передати зразки тіла до Лондона, де незалежна експертиза встановила факт отруєння талієм – радіоактивним металом, який, як згодом виявилось, став улюбленим інструментом російських спецслужб.

Отруєння – метод, до якого путінський режим вдається із завидною регулярністю. Це не просто спосіб фізично усунути людину, але й важливий інструмент залякування всіх опонентів. Радіоактивні елементи, такі як талій або полоній, забезпечують повільну й болісну смерть, що залишає мінімум слідів. Крім Щекочихіна, від подібних атак постраждали журналісти, опозиціонери, розслідувачі, які стали загрозою для путінського режиму.

Однією із найгучніших справ стало вбивство Олександра Литвиненка, колишнього офіцера фсб, який розповів світові про злочини російської влади. У 2006 році Литвиненка отруїли полонієм під час зустрічі в Лондоні. Він помер після кількох тижнів агонії, а його отруєння стало явним доказом причетності російських спецслужб.

Чимало опозиціонерів у росії «раптово» помирають. Наприклад, смерть російського опозиціонера Олексія Навального була оголошена як «синдром раптової смерті», хоча багато хто вважає, що це чергова спланована ліквідація.

Більше про це – у сюжеті проєкту «Обережно! Фейк» просто зараз:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Середньовічна загадка Черкас: коли насправді було засноване місто, і чому археологи заперечують офіційну дату?
Перший політ людини в небі: як двоє французів у 1783 році на повітряній кулі поклали початок ери авіації?
Чому іноземні студенти залишаються в Україні навіть у часи війни: історія еквадорця Хуана Каїси
Чому іноземні студенти залишаються в Україні навіть у часи війни: історія еквадорця Хуана Каїси

Він разом із братом зустріли початок повномасштабного вторгнення в Києві…

«Володарі неба. На межі»: спеціальний показ документального фільму 2+2 відбувся у Дніпрі
21 листопада: день, коли Україна змінила майбутнє
Революція Гідності: як українці, ціною власних життів, змінювали хід історії?
Революція Гідності: як українці, ціною власних життів, змінювали хід історії?

Перші акції були мирними, але вже за декілька днів розпочалося пекло…

Читати більше