Таємниця отруєнь: як критики путіна помирають від «нещасного випадку» чи «синдрому раптової смерті»

Обережно! Фейк
Таємниця отруєнь: як критики путіна помирають від «нещасного випадку» чи «синдрому раптової смерті»
Поширити в соціальних мережах:

Опозиціонери, журналісти та активісти регулярно стають жертвами загадкових смертей…

Починаючи з моменту приходу володимира путіна до влади, росія переживає хвилю політичних вбивств. Опозиціонери, журналісти та активісти регулярно стають жертвами загадкових смертей, які офіційно оголошують результатом «раптових» хвороб, або нещасних випадків. Проте багатьом зрозуміло, що це сплановані ліквідації, спрямовані на знищення критиків режиму. Політичний терор став основним методом управління російською федерацією.

Одним із перших яскравих прикладів стало вбивство Юрія Щекочихіна – журналіста та політика, який у 1999 році розслідував вибухи житлових будинків у росії. Ці трагедії, які приписали чеченським бойовикам, фактично стали катапультою для путіна на президентський пост. Щекочихін збирав докази, які могли довести причетність фсб до цих терактів. Але у 2003 році він раптово захворів і помер за кілька днів до запланованої поїздки до США, де мав представити свої результати розслідувань.

Після його смерті, родичам вдалося передати зразки тіла до Лондона, де незалежна експертиза встановила факт отруєння талієм – радіоактивним металом, який, як згодом виявилось, став улюбленим інструментом російських спецслужб.

Отруєння – метод, до якого путінський режим вдається із завидною регулярністю. Це не просто спосіб фізично усунути людину, але й важливий інструмент залякування всіх опонентів. Радіоактивні елементи, такі як талій або полоній, забезпечують повільну й болісну смерть, що залишає мінімум слідів. Крім Щекочихіна, від подібних атак постраждали журналісти, опозиціонери, розслідувачі, які стали загрозою для путінського режиму.

Однією із найгучніших справ стало вбивство Олександра Литвиненка, колишнього офіцера фсб, який розповів світові про злочини російської влади. У 2006 році Литвиненка отруїли полонієм під час зустрічі в Лондоні. Він помер після кількох тижнів агонії, а його отруєння стало явним доказом причетності російських спецслужб.

Чимало опозиціонерів у росії «раптово» помирають. Наприклад, смерть російського опозиціонера Олексія Навального була оголошена як «синдром раптової смерті», хоча багато хто вважає, що це чергова спланована ліквідація.

Більше про це – у сюжеті проєкту «Обережно! Фейк» просто зараз:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія великих реставрацій: як українські архітектори відновлювали Крим після радянського союзу?
Нібіру – планета, яка викликала метеорний дощ, який знищив динозаврів, та всесвітній потоп з Біблії?
Malleus Maleficarum, або «Молот лиходіїв»: як одна книга спровокувала 300-річне полювання на відьом у Європі?
Неймовірна Індія: країна спеки та тропічних дощів вражає гірськолижним курортом
Від «визволення» до знищення: як змінилася риторика кремля проти України за час війни?
Костянтин Корецький: чому роль полковника в серіалі «Батя» стала для нього особливою
Костянтин Корецький: чому роль полковника в серіалі «Батя» стала для нього особливою

На телеканалі 2+2 відбулась прем'єра 16-серійного детективу «Батя»…

Читати більше