Чергова дезінформація від рф: Paramount Pictures та «Квартал-95» готують блокбастер про Зеленського

Обережно! Фейк
Чергова дезінформація від рф: Paramount Pictures та «Квартал-95» готують блокбастер про Зеленського
Поширити в соціальних мережах:

Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності…

Російська пропаганда знову намагається ввести в оману світову спільноту, поширюючи неправдиві новини. Цього разу мова йде про фейковий блокбастер, який нібито має зняти студія Paramount Pictures на замовлення української студії «Квартал-95». За словами пропагандистів, фільм під назвою «Ціна перемоги» буде присвячений життєвому шляху Володимира Зеленського від початку кар'єри коміка до становлення президентом.

«Поки українська влада скаржиться, що їм ніхто не дає грошей і на те, що у них не вистачає грошей на озброєння, студія Paramount pictur на замовлення «Квартал-95», починає зйомки блокбастера про Зеленського. Режисер майбутнього фільму Джеймс Голд. А на вимогу замовника, Зеленського може зіграти або Джеремі Реннер або Шон Пен. Ціна проекту, увага, 115 млн доларів», – кажуть у своїх пропагандистських роликах російські фейкороби.

Однак, ця інформація абсолютно не відповідає дійсності. Перш за все, важко уявити, що українська студія «Квартал-95» може давати вказівки такому гіганту, як Paramount Pictures що і як знімати. Отже, ймовірність того, що вона буде працювати над фільмом про Зеленського за замовленням української студії, практично нульова.

Джерелом поширення цієї новини є новостворений ресурс NY Daily News. На цьому сайті немає жодних контактів, а інформація про його створення та власників вигадана. Це явний фейковий сайт, що маскується під авторитетне видання New York Daily News, яке існує з 1919 року.

Додатково, в мережі Twitter на деякий час з'явився нібито пост продюсера Paramount Pictures Брайяна Вілсона, який підтверджував плани зняти «Ціну перемоги». Однак, цей пост поширювали саме московські пропагандисти, і він був швидко заблокований. Ба більше, на фото профілю зображений не продюсер Брайян Вілсон, а венесуельський хірург Генрі Гарсія. Це ще раз підтверджує фейковість новини про фільм.

Отже, інформація про те, що студія Paramount Pictures за замовленням «Квартал-95» зніматиме блокбастер про Зеленського, є не тільки брехливою, але й дуже погано сфабрикованою. Російська пропаганда знову демонструє свою неспроможність створювати правдоподібні фейки, намагаючись дискредитувати українську владу та вводити в оману міжнародну спільноту.

Більше про це й інші вигадані новини рф про Україну, дивись у проєкті «Обережно! Фейк» просто зараз:

Дивись прем’єрні випуски проєкту «Обережно! Фейк» в ефірі 2+2 щопонеділка о 18:00!

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Доісторичний комп’ютер: як артефакт 2000 років тому міг робити те, що зараз під силу лише машинам NASA?
Історія кримських татар: як вони насправді з’явилися в Криму?
Історія кримських татар: як вони насправді з’явилися в Криму?

Кримські татари дуже різні між собою – це говорить про те, що…

Найдавніший корабель із коли-небудь знайдених у морі: в українських водах лежить судно часів Аристотеля
Кремль злякався нового Майдану: як в Грузії відреагували на новоприйнятий закон про «іноагентів»?
Косметичні тренди від українських брендів
Косметичні тренди від українських брендів

Українські бренди регулярно випускають перспективні новинки, які не поступаються аналогам іноземних виробників косметики…

Тривожний аудіозапис з МКС, який випадково потрапив у мережу, не на жарт налякав користувачів
Читати більше