Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Зрада: в якому віці найчастіше стрибають в гречку 2018-12-04

Зрада: в якому віці найчастіше стрибають в гречку

Зрада: в якому віці найчастіше стрибають в гречку
Поширити в соціальних мережах:

18% одружених людей коли-небудь зраджували партнеру, а 4% роблять це регулярно, – свідчать результати дослідження американських учених. У якому віці це відбувається найчастіше?

Зрада ніколи не виникає на порожньому місці, запевняють психологи. Якщо відкинути невелику кількість осіб з сексуальними поведінковими розладами, яким для задоволення необхідна велика кількість партнерів, то у родині зрада виникає тоді, коли хтось із партнерів недоотримує чогось, не обов’язково в сексуальному плані.

Але навіть найщасливіший на світі шлюб, на жаль, не може бути гарантією від зради чоловіка (дружини). Американський дослідник опитав 300 пар. Близько 56% чоловіків і 34% жінок, які мали нешлюбні зв’язки, стверджували, що паралельно вони були цілком задоволені своїм шлюбом, кохали свого партнера (партнерку) і насолоджувалися сексом із ним (із нею).

Сивина у бороду – біс у ребро

За статистикою, найбільше зрад трапляється на 6-12 році подружнього життя. А британськi вченi оприлюднили дані, що 25% чоловіків та жінок віком понад 50 років є дуже активними зрадниками.

Насамперед, дається взнаки криза середнього вiку, яка припадає на 45-рiчний вiк. У цей час відбувається переоцінка цінностей, руйнація старих ідеалів, переважають сумнiви, незадоволення вiд рiзницi мiж тим, чого хотiлося i чого вдалося досягнути.

Крiм того, на цей вiк припадає четверта криза подружнього життя. Так, першу кризу родина переживає протягом першого року пiсля весiлля (на цей час припадає 30% розлучень). Із народженням дитини виникає друга криза: перерозподiл ролей, зменшення сексуальної активностi, поява ще одного члена родини – це витримують не всi.

Третя криза припадає на перiод 12-14 рокiв спiльного життя. Це "криза голоду почуттiв". Чоловiк та жiнка звикають одне до одного, зникає романтика, загадковiсть.

I, врештi, четверта криза настає, коли дiти вже дорослi i починають своє життя – це "криза спустошеного гнiзда". Раптом люди усвiдомлюють, що їх вже нiщо не об’єднує і починають шукати щось нове.

Щодо жінок

Згідно з дослідженням позашлюбних стосунків сайту знайомств Viсtоria Mіlan, виявилося, що існує певний вік, коли жінки найбільш схильні завести роман на стороні. Дані дослідження показують, що цим грішать жінки у віці 37 років.

Згідно з висновками дослідження, середній вік жінок, готових зважитися на aдюльтeр, становить 36,6 років, тобто, приблизно, через сім років після вступу в шлюб, якщо врахувати, що середній вік вступу в шлюб 29 років.

Щодо чоловіків

Найчастіше чоловіки ходять "наліво" в період з 23 до 29 років. До такого висновку прийшли психологи та науковці, які досліджували тисячі пар різного віку з більш ніж у 50 країн.

У цей час майже всі чоловіки максимально активні в сексуальному плані. Часто буває так, що у відносинах все добре, але чоловік не може не піддатися спокусі. У цьому віці утримати себе від можливості відчути тепло іншої жінки майже неможливо.

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Так просто: Apple запатентує «розумну каблучку»
Так просто: Apple запатентує «розумну каблучку»

Пристрій нагадує Apple Watch в мініатюрі.

5 найцікавіших фактів про ведучу Олександру Лободу
5 найцікавіших фактів про ведучу Олександру Лободу

Дізнайся більше про улюблену телезірку.

Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)

Поглянь на їхнє істинне обличчя…

Нову рекламу BMW зняли в Києві (відео)
Нову рекламу BMW зняли в Києві (відео)

Напевно, наші краєвиди якнайкраще пасують цій машині.

Австралійці бачили тварину, яку 80 років вважають вимерлою
Вчені винайшли кепку, яка лікує від облисіння
Вчені винайшли кепку, яка лікує від облисіння

Обіцяють – це не лише зручно, а й напрочуд ефективно.

Читати більше