Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Закарпатський характер та німецька кар'єра Михайла Кополовця 2021-09-19

Закарпатський характер та німецька кар'єра Михайла Кополовця

Закарпатський характер та німецька кар'єра Михайла Кополовця
Поширити в соціальних мережах:

У програмі Профутбол ексклюзивне інтерв'ю з колишнім гравцем львівських Карпат та ужгородської Говерли, автором вислову, що став класикою в українському футболі – Михайлом Кополовцем.

Кореспондент програми Профутбол Сергій Пейчев завітав до Михайла Кополовця, напевно, найвідомішого "оратора" українського футболу, екс-гравця Говерли та Карпат. Останні два роки Михайло грав за п'ятий дивізіон Німеччини, а повернувшись додому, на Закарпаття, приєднався до команди обласного чемпіонату Минай.

"Я зрозумів, якщо ви до мене приїхали, значить, мало цікавих футболістів зараз у Чемпіонаті України, – здогадується футболіст і на згадку про його "крилатий" вислів додає: – Навіть моя мама згадує. Коли рано встаю, вона каже: "Привіт, перед каждою грою…". Починає мені це говорити, піднімає мені настрій".

Свою здатність піднімати настрій вболівальникам та журналістам Михайло пояснює просто: "Такий характер закарпатський. От дивіться, у нас багато харизматичний людей. Той же Вася Кобін (екс-гравець ужгородського Закарпаття та львівських Карпат – Прим.ред.) теж харизматична людина, просто він не так любить давати інтерв'ю, як я, тому у нього менше перлів, ніж у мене".

До Німеччини футболіст погодився їхати, бо не мав на той час інших запрошень.

"Мені було дуже легко, тому що це зовсім другий рівень. Але з часом, чесно кажучи, я почав опускатися до їхнього рівня, бо важкувато тримати себе у формі, – розповідає про німецьку кар'єру футболіст. – Вони пили пиво діжками. Там п'ють пиво кожен день, у них нема чаю, вони п'ють пиво. По правді кажучи, у тій Лізі, де я грав, їм це не заважало".

Про повернення на Батьківщину Михайло не шкодує: "Чесно кажучи, мені Європа не підходить для життя. Звичайно, багато людей тікають туди, тільки виїхати. Мені багато друзів моїх говорять: Міша, ти один з небагатьох людей, які зачепились у Європі, ти прожив два роки, і в тебе була можливість, а ти їдеш додому".

Ще більше цікавих розповідей про життя у Німеччині та теперішню кар'єру від Михайла Кополовця дивіться у ВІДЕО. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій
Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій

Небезпечна отрута просто у вас під носом…

Компенсації не буде: чому страхова може відмовити у відшкодовуванні збитків за авто?
Заробити 300 мільйонів на вчителях: хто намагався відмити гроші на закупівлі шкільних ноутбуків
На публіці – пристойний сім’янин: головний дипломат Росії Лавров втрапив у скандал з коханкою
Шкільний адміністратор одружився з голограмою, у яку закоханий більше десяти років
У китайських горах знайшли гробниці людиноподібних істот з непропорційно довгими головами
Читати більше