Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Захист українського неба: з Іспанії їде новий пакет військової допомоги, де є ЗРК Aspide та ПВО Hawk

Захист українського неба: з Іспанії їде новий пакет військової допомоги, де є ЗРК Aspide та ПВО Hawk
Поширити в соціальних мережах:

Про це повідомив Дмитро Кулеба…

Іспанія незабаром надасть Україні необхідну військову допомогу. Про це під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Європейського Союзу та співробітництва Іспанії Хосе Мануелем Альбаресом Буено повідомив міністра закордонних справ України Дмитро Кулеба:

«Я дуже радий, що новий пакет військової допомоги від Іспанії є і вже на шляху до України. Найближчим часом наша держава зміцнить свою обороноздатність, отримавши батарею зенітно-ракетного комплексу Aspide та ракети до неї, чотири системи ППО Hawk, протитанкові ракетні комплекси, гармати та снаряди до них, а також – інше військове спорядження».

Міністр додав, що це – «саме те, про що Україна просила Іспанію». А також зазначив, що вчинок іспанської влади дав сигнал іншим країнам почати пошук систем Hawk і їх підготовку для передачі Україні.

«Я дуже дякую Хосе Мануелю за ці швидкі рішення і за приклад, який Іспанія показала іншим країнам. Український народ завжди пам’ятатиме про цю допомогу», - сказав Дмитро Кулеба.

Характеристики озброєння, яке Іспанія надасть Україні

Aspide – італійське сімейство керованих ракет середньої дальності для ураження повітряних цілей, розроблене фірмою Selenia. До сімейства входять зенітні керовані ракети та ракети класу «повітря-повітря». Конструкція ракети базується на американській RIM-7E Sea Sparrow.

Hawk – американський військовий зенітний ракетний комплекс середньої дальності виробництва компанії «Рейтеон». Спочатку комплекс розроблявся для знищення літаків, пізніше було доопрацьовано для перехоплення ракет у польоті. Був прийнятий на озброєння у 1960 році і з того часу неодноразово зазнавав модернізацій, які не дозволяли комплексу сильно застаріти та підтримували комплекс на рівні вимог часу.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Війна у кожен дім: росіянам приходитимуть повістки на могилізацію через смс, електронні листи та соціальні мережі
Щодня по пів тисячі рашистів віддають свої життя за амбіції бункерного діда: бойові втрати ворога станом на 5 грудня
Не «жест доброї волі», а «гарантії транзиту»: росіяни вигадали нове виправдання для майбутнього відведення військ із ЗАЕС
Вражають броньовані бункери, запуск на 360 градусів, налаштування таймера вибуху: переваги боєприпасів GLSDB
Смерть у млині: 24-річний хлопець вирішив спробувати себе у ролі хом’ячка, який цілодобово бігає у колесі
Смерть у млині: 24-річний хлопець вирішив спробувати себе у ролі хом’ячка, який цілодобово бігає у колесі

Іноді вчинки людей змушують замислитися, чому інстинкт самозбереження працює не у всіх…

Читати більше