Якою буде ядерна війна?

Поширити в соціальних мережах:

Нас дедалі частіше залякують ядерною війною. У цьому матеріалі ми постараємося розібратися, якою вона буде, якщо люди вчасно не схаменуться. Почитайте матеріал і сподіваємося, що нас це не торкнеться.

Останнім часом ситуація у світі стає все напруженішою. Нерозважливі слова і дії політиків змушують людей остерігатися вже не холодної, а досить реальної ядерної війни. Спробуємо розібратися, якою ж буде ця війна і чого чекати людству.


Війна буде загальною.

Яка б країна першою не натиснула червону кнопку, в симетричній відповіді можна не сумніватися. Супротивник у відповідь випустить свою зброю. Навіть розуміючи, що може розпочатися ядерний апокаліпсис. За деякими даними, у деяких країн є системи, які дозволяють запускати ядерні ракети, навіть у тому випадку, якщо усі, хто б міг віддати наказ про їх запуск, перетворилися на радіоактивний попіл.

Додатки, які демонструють наслідки ядерного удару.

Сьогодні існує чимало інтернет-додатків, які дозволяють на карті оцінити наслідки ядерного удару. Наприклад. Якщо ракета вдарить по Пхень-Яну, можна побачити радіус ураження та визначити місце, де може зберегтися життя. Ці додатки сьогодні мають суто теоретичне призначення, одначе, якщо ядерний конфлікт все ж таки відбудеться, вони швидко стануть популярними і досить дорогими. Адже тільки так, можна буде дізнатися, куди тікати тим, хто ще лишився у живих.


Десятихвилинна готовність.

Спеціалісти підрахували, у разі сучасного ядерного удару, у людей буде всього 10 хвилин від отримання попередження про небезпеку до моменту вибуху. Уряд, за наявності сучасних систем протиракетної оборони, отримує попередження раніше. Одначе, їм також потрібен час, аби запустити інформацію для загального сповіщення населення.

Мільйон людей миттєво помруть.

При умові вибуху сучасної ядерної ракети, близько мільйона людей загине миттєво. Вони не встигнуть навіть знайти, де б сховатися.

Підвищиться рівень злочинності.

Серед військового хаосу, злочинці почуваються як риба у воді. У поліції будуть більш важливі справи, ніж крадіжки, вбивства та зґвалтування. Самозахист стане проблемою населення. Одначе, за словами психологів, поруч із цим підвищиться рівень взаємодопомоги. Адже перед обличчям небезпеки у багатьох людей проявляться найкращі якості: доброта, милосердя, самопожертва. Люди мають об’єднатися, аби спільно боротися за виживання людства як виду.


Евакуація і хаос.

Після ядерного удару в містах запанує хаос. Урядовці, навіть якщо виживуть, не будуть точно знати, як допомогти людям. Як відомо, у сучасних ядерних державах немає чітких планів про те, що робити із населенням уражених міст. Можливо, населення частини міст спробують евакуювати. Та куди їх будуть вивозити?

Живі мерці.

Сучасна медицина частково вміє лікувати наслідки радіаційного опромінення. Одначе, навряд чи, медики хоч однієї країни світу готові до масового радіаційного ураження. Сліпота, опіки шкіри та внутрішніх органів, нудота, запаморочення, паніка та психічні розлади – це далеко не повний список радіаційних травм. Ці люди опиняться на вулицях уражених міст. Не всі з них отримають медичну допомогу. Вони блукатимуть вулицями у пошуках допомоги, ніби зомбі, та поступово вмиратимуть.

Медицина.

У стані хаосу, коли лікарні будуть знищені вибухами, чи пошкоджені вибуховою хвилею, а частина лікарів загине, медицина стане дефіцитом. Люди намагатимуться отримати хоч якусь допомогу, одначе більшість із них помре, так і не дочекавшись лікарів.


Спалахи інфекційних захворювань.

В умовах дефіциту питної води, відсутності гігієни та сотень мертвих тіл довкола – масово поширюватимуться різного роду інфекції. Вони знищать не менше людей, ніж ядерний удар.

Радіація буде поширюватися.

Після вибуху радіація буде розповсюджуватися на сотні кілометрів. Не тільки з вітром і дощем, а й на авто, літаках та потягах і на вашому одязі. Найкращим виходом для неуражених міст буде закрити усі в’їзди до міста і нікого не впускати. При усій жорстокості цього методу, це чи не найрозважливіше рішення у такій ситуації.


Міграція.

Після вибуху люди, які виживуть, будуть намагатися переїхати до країн, які вони вважатимуть безпечними. На тлі міграційних потоків по усій планеті, сьогоднішня проблема біженців буде здаватися мізерною.

"Не знаю, якою зброєю люди битимуться у третій світовій війні, але в четвертій у хід підуть каміння й палиці".

Альберт Ейнштейн

За матеріалами ютуб-каналу: Fantom.

Більше читайте на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше