Як колишній наркодилер став найкращим учителем

Як колишній наркодилер став найкращим учителем
Поширити в соціальних мережах:

Бреннан Жак викладає в 7 і 8 класах в державній школі Уїтлі, штат Новий Орлеан. І у нього є конкретна місія – діти повинні дізнаватися правду про наркотики перш ніж все зайде надто далеко.

Бреннан каже, якщо ви маєте справу з наркотиками, то не станете успішними мільйонерами. Тут всього два шляхи – в тюрму або в морг.

Майже 8 років тому Жак, якому зараз виповнилося 30, був засуджений до терміну за зберігання і поширення кокаїну. На цьому його історія повинна була закінчитися, але він взяв себе в руки і став на шлях виправлення. Про це пише Bigpicture.

Жак прекрасно знав цей сценарій, він спостерігав його незліченну кількість разів, поки ріс в Сент-Томасі, Новий Орлеан. Молоді люди, такі ж як він, тікали від злиднів і насильства, втягуючись в світ наркотиків і зброї. Далі все: в'язниця або смерть в перестрілці.

Це було і в його родині. З шести дітей він був наймолодшим – два його брата і племінник були застрелені. Двох інших братів посадили до в'язниці на тривалий термін за злочини із застосуванням насильства.

Тоді я міг заробити до 50 000 доларів за тиждень і не збирався від цього відмовлятися.

Жак Бреннан, колишній наркодилер

Жак потрапив до в'язниці в ранньому віці і, здавалося, поставив хрест на своєму майбутньому. Але життя зробило несподіваний подарунок. Через 3 роки після звільнення Жак влаштувався працювати в школу помічником вчителя математики і тренера з баскетболу. Він працював з дітьми, травмованими насильством, і тими, хто ризикує стати жертвами тих же подій, що відбулися в житті Жака.

Жак чудово розуміє, що зрідка випадає другий шанс, а тому не збирається його випустити. Він сподівається, що його власна історія стане для учнів повчальною і джерелом натхнення.

Пройшовши через усе, що сталося зі мною, я відчуваю, що повинен повернути борг цьому світу. Можливо, це і є моє призначення.

Жак Бреннан, колишній наркодилер

У 2016 році було проведено невелике дослідження, яке показало, що з 26 учнів у класі 16 були свідками перестрілки, побиття або поножовщини, 15 пережили вбивство близької людини, а 10 бачили вбивство на власні очі. Школі було важливо знайти такого вчителя, як Жак, який був би особисто знайомий з переживаннями учнів.

Спочатку Жака взяли на неповний робочий день, але тепер він повноцінний член шкільного колективу. Він надає своїм учням емоційну підтримку і мотивує їх розвиватися. Але не з усіма дітьми легко працювати.

Жак розповів про своє життя 14-річному учневі, який був поранений в перестрілці і бачив, як застрелили його найкращого друга. Тепер у дитини травма – він злиться і зривається на всіх. Жак кожен день розмовляв з хлопчиком, намагаючись направити його, але він не слухав. Одного разу школяр сказав йому, що хоче все кинути і піти продавати наркотики. Через кілька тижнів він так і вчинив, в школі його більше не бачили.

Тепер Жак хоче своїм прикладом допомогти наступним поколінням. Він знає, що жорстокість і злочини, що оточують цих дітей, не визначають їх долю. Він сам тому приклад.

За матеріалами: bigpicture, nola.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра документального проєкту «Врятуй»
На телеканалі 2+2 прем’єра документального проєкту «Врятуй»

В основу якого лягла історія Опанаса Опанасовича Дерменжі, відомого українського архітектора…

Перші епізоди усіх серіалів на Київстар ТБ тепер доступні для перегляду безоплатно
Перші епізоди усіх серіалів на Київстар ТБ тепер доступні для перегляду безоплатно

На Київстар ТБ доступні українські та іноземні серіали різних жанрів…

На телеканалі 2+2 прем’єра документального проєкту-дослідження «Справжня історія Криму, Донбасу та Півдня»
На телеканалі 2+2 прем’єра документального проєкту-дослідження «Справжня історія Криму, Донбасу та Півдня»

У циклі будуть показані унікальні артефакти, фотографії, документи, оригінали старовинних мап…

Найшвидша істота на планеті спить у повітрі і може не спускатися на землю понад рік
Росія боїться зеленої енергетики Данії: шпигунський скандал за участю дипломатів рф
«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Читати більше