«Я це зробила!»: українська легкоатлетка Бех-Романчук здобула золото у потрійному стрибку на чемпіонаті Європи-2022

Поширити в соціальних мережах:

Українці – нація переможців!...

Українці – нація переможців! Щодня це доводять наші захисники, а цього тижня ще й показали українські спортсмени. 19 серпня українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук здобула золоту медаль у потрійному стрибку на чемпіонаті Європи-2022. У п’ятій спробі вона стрибнула на 15,02 метрів. Це найкращий результат фінальних змагань та всього європейського сезону, а для України рекордний результат з 1996 року.

«Я це зробила! Українці продовжуйте боротися та перемагати, бо це у нас у крові! Кілька днів тому мій чоловік Михайло Романчук теж привіз ще одну золоту медаль для України з плавання! Нас не зламати!», - написала Марина Бех-Романчук у соцмережі.

Також Україна здобула свої перші золоті медалі у веслуванні на Мультиспортивному Євро. Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова вибороли чемпіонство Європи у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

«У фіналі Євро головними конкурентками Лузан та Четверіковою за «золото» були срібні призерки чемпіонату Європи-2021 німкені Ліза Ян та Софі Кох, а також бронзові медалістки ЧС-2022 Джада Брагато і Б'янка Надь з Угорщини, - повідомляє Еспресо – Лузан та Четверікова змогли захистити звання чемпіонок Європи. Хоча на першій половині дистанції їхня перевага над екіпажем німкень була мінімальною, то на другій збільшили перевагу та фінішували першими».

А забіг на 400 метрів з бар’єрами приніс Україні одразу дві нагороди у легкій атлетиці в межах мультиспортивного чемпіонату Європи. І здобули їх українські легкоатлетки Вікторія Ткачук (54.30 секунди) та Анна Рижикова (54.86 секунди), які зійшли на 2 та 3 сходинку п’єдесталу.