Син жінки хоч і зітхнув із полегшенням, проте сказав, що цей випадок «налякав усіх»…
У місті Баба, Еквадор, жінка, яку оголосили мертвою, почала стукати у свою труну, щоб показати, що вона все ще жива. Пані Беллу Монтойя, 76-річну колишню медсестру, підняли з труни та швидко доправили до лікарні. Про це повідомило видання Sky News.
Син жінки Гілберто Барбера хоч і зітхнув із полегшенням і був щасливий, проте сказав, що цей випадок «налякав усіх»:
«Нас там було близько 20-ти. Приблизно через п'ять годин після того, як ми поклали маму туди, труна почала видавати звуки. Моя мама була загорнута в простирадло і билася об труну, а коли ми підійшли, то побачили, що вона важко дихала».
Пані Белла перед «смертю» була госпіталізована з можливим інсультом і серцево-легеневою зупинкою. Коли її привезли, то жінка була без свідомості, а за кілька годин після того, як вона не відреагувала на реанімаційні дії, лікар констатував її смерть.
За словами лікарів, наразі стан Монтойя залишається важким. Жінка перебуває у реанімації на інтубації, і лікарі не дають родичам великих надій.
Інші випадки «воскресіння» в історії
Як виявилося, інциденти, коли люди були помилково визнані мертвими і потрапляли до трун або були поховані, але пізніше виявлялися живими, є і їх чимало. Існує декілька таких підтверджених випадки.
Наприклад, в 2014 році в Гані 37-річного чоловіка визнали мертвим після серцевого нападу, а він прокинувся у труні в день свого поховання. Йому вдалося відчинити труну самостійно.
Одним із найвідоміших випадків – це історія Жана Еммануеля, графа де Жиро, який жив у 18-му столітті. У 1661 році Жиро був помилково визнаний мертвим. Він був похований у своєму родовому склепі, але кілька днів пізніше робітники, які працювали поблизу, почули його крики. Жиро вижив і прожив ще 13 років після цього інциденту.
Інший приклад стався у 20-му столітті з жінкою на ім'я Марія де Хесус Гонсалес-Валеро, яка прокинулася у труні під час свого похорону у 1930 році в Мексиці. Коли рідні почали чути стуки з-під землі, вони швидко відкрили труну та врятували жінку.
Відомий польський композитор і піаніст Фредерік Шопен помер в Парижі від туберкульозу. За легендою, під час його похорону у 1849 році, стетоскопом було почуто його серцебиття. Однак цю історію неможливо підтвердити, оскільки штучне дихання та реанімаційні методи того часу не могли точно визначити смерть.
Американка Анна Маргарет Стратон, яка страждала від епілепсії, була помилково визнана мертвою після сильного нападу у 1901 році. Вона прокинулася у морзі. Їй вдалося вижити та прожити ще 49 років.
Молода жінка з Польщі Вілліміна Еурзак страждала від саркоїдозу, який призводить до ураження легень. Її сім'я помилково визнала її мертвою у 1933 році, коли її дихання стало непомітним. Однак, наступного ранку, під час підготовки до похорону, вона опритомніла. Її вдалося врятувати, а прожила вона ще 11 років після цього інциденту.
Читайте також:
- «Облаштовуємося в д*пі»: екс-міністр економіки росії вважає, що війна в Україні веде рф до тотального зубожіння
- Рідинне дихання: у секретних лабораторіях вчені проводять дослідження з дихання організму під водою без кисню
- У Польщі знайшли могилу з «вампірами»: місце поховання заповнене 450 обезголовленими скелетами
Фото – скріншот з відео