Володимир Зеленський запропонував Данії відновити Миколаїв після війни: головне зі звернення Президента до данського уряду

Володимир Зеленський запропонував Данії відновити Миколаїв після війни: головне зі звернення Президента до данського уряду
Поширити в соціальних мережах:

Президент України закликав відмовитися від торгівлі з терористами...

Володимир Зеленський, як завжди, намагався донести до європейської спільноти той біль, який доводиться переживати щодня українському народові.

«Звернувся до данців та всієї світової демократичної спільноти, наголосив, що санкції проти росії повинні бути посилені, від російської нафти потрібно відмовитися, торгівля з росією повинна бути заблокована, а порти мають бути закриті. Це має бути політика солідарності всіх держав-членів ЄС», - зазначив Зеленський

Головні тези зі звернення:

  • 40 ракет щодня – саме стільки різних, але однаково смертоносних ракет російські війська застосовують проти нашої держави, проти України. 40 – це середній рівень на добу. Більше 1370 ракет застосовано вже за час повномасштабного вторгнення росії на нашу землю.
  • Інтенсивність і жорстокість бойових дій, які ведуться проти нас, вийшли на рівень навіть вищий, ніж це було під час Другої світової війни.
  • Одних тільки освітніх закладів, університетів, шкіл, дитячих садочків зруйновано 773, уявіть собі. А ще десятки лікарень, ще церкви, навіть меморіали жертвам Голокосту стали мішенями.
  • Вже більше 10 мільйонів українців покинули рідні місця через бойові дії. Майже чотири мільйони українців виїхали за межі нашої держави, у більшості це жінки і діти.
  • Більше 90% усіх будівель Маріуполя зруйновані повністю обстрілами та бомбами. Але російська авіація наносить авіаудари, не зупиняючись.
  • Окупанти вивезли в Росію більше двох тисяч дітей і ми не знаємо, де вони. Ми не маємо навіть повного переліку цих дітей, чи є у них родини, як вони потім знайдуть своїх рідних?
  • Європа має відмовитись від російської нафти, відмовитись якнайшвидше, бо саме шалені доходи від енергоресурсів дозволяють керівництву росії бути зухвалими, порушувати загальновизнані правила.
  • Я пропоную Данії взяти «шефство» над одним із наших прекрасних регіонів після війни. Миколаїв – місто кораблів, може стати таким регіоном, який об‘єднає нас з вами ще більше, який Данія може допомогти відновити.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Валлійські дракони: науковці нарешті розкрили таємниці стародавніх створінь, які жили понад 200 млн років тому
Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Читати більше