«Війна не місце для слабких та тендітних»: актриса театру ляльок покинула сцену і взяла до рук автомат

«Війна не місце для слабких та тендітних»: актриса театру ляльок покинула сцену і взяла до рук автомат
Поширити в соціальних мережах:

Рідні та друзі називають її Тетяна, а для побратимів вона - «Тума»…

Вона – актриса в Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А.Афанасьєва. Проте з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну звичні ляльки вона змінила на автомат, а її сценою, на жаль, стало поле битви за звільнення України. Рідні та друзі називають її Тетяна, а для побратимів вона - «Тума».

Харків її рідне місто. Проте, коли почалися масштабні обстріли, чоловік наполіг переїхати до Києва. У столиці вони разом вступили до лав ЗСУ. «Тума» зараз служить у 206 батальйоні територіальної оборони ЗСУ 241 бригаді територіальної оборони міста Києва.

«Я відчула потребу бути задіяною в процесі спротиву російській агресії. Адаптація до військового життя відбулась непросто, але завдяки сильній мотивації до перемоги можна здолати будь-які труднощі. Війна не місце для слабких та тендітних, навпаки потрібно мобілізувати власні вольові ресурси, щоб витримати всі труднощі. Ми вмотивовані на перемогу і це додає сил, - каже Тетяна. – Насамперед, я захищаю своїх рідних, землю пращурів, духовний зв’язок з якою відчувають всі українці, як от донька, котра в даний час разом з моїми батьками перебуває за кордоном, але всім серцем вболіває за Україну».

За словами жінки, рішення долучитись до лав Сил тероборони ЗСУ рідні сприйняли з пересторогою, проте зараз вони пишаються нею, бо розуміють, що інакше вона вдіяти не могла:

«Дякую їм за розуміння та підтримку. Думаю, що моє життя після війни буде інакшим. Я відчуваю, що відбудеться ревізія кола спілкування, бо з огляду на мій теперішній досвід – змінився світогляд, а хтось продовжує жити в довоєнній парадигмі. Між нами прірва. Я не можу достукатись до них, щоб пояснити сутність нинішніх подій. Їхні сторінки в соціальних мережах свідчать про тектонічний розрив світосприйняття. Усвідомлюю, що після війни буде непростий період адаптації, але я маю намір повернутися в професію. Все буде добре. Перемоги нам всім!»

Слава Україні та її захисникам і захисницям!

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?

На це запитання дає відповідь дослідження, проведене групою вчених з різних куточків світу…

Золота епоха смт Олика на Волині: колись селище за розмірами, торгівлею та наукою не поступалося Києву
«Загублений світ» розкаже, як кібервійська тримають цифрову безпеку України
Від Київської Русі до сучасних бойових дій: як річка Ірпінь знову стала захисною лінією Києва?
Відновлює відчуття дотику для людей з ампутованими кінцівками: як працює інноваційний протез з датчиком температури?
«Мешканці елітної рубльовки залишилися без опалення»: фейки рф про «замерзаючу Європу» стали реальністю для росіян?
Читати більше