Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
"Вітчизняні гранатомети. Історія та сучасність" 2021-09-19

"Вітчизняні гранатомети. Історія та сучасність"

"Вітчизняні гранатомети. Історія та сучасність"
Поширити в соціальних мережах:

Жанр: документальний

Гранатомети - це наймасовіший вид вогнепальної зброї після стрілецького. Сучасні гранатомети дуже різноманітні за призначенням і конструкцією. Вони здатні вирішувати різні бойові завдання. Про історію їх створення, модернізацію та використання дивіться у циклі документальних фільмів "Вітчизняні гранатомети" у середу та четвер о 14:30.

21.04.2015 - Фільм 1. Сучасні вітчизняні протитанкові гранатомети можна вважати нащадками дінамореактівний гармат. Знаряддя такого типу створювалися в Радянському Союзі в 30-х роках, але з ряду причин, на озброєння так і не були прийняті.

22.04.2015 - Фільм 2. На додаток ручним гранатометам, в СРСР створювалися і більш далекобійні станкові гранатомети. І ті, і інші зайняли своє місце в структурі протитанкової оборони Радянської армії. Однак, рівень захищеності танків противника постійно збільшувався. Конструкторам доводилося удосконалювати гранатометні боєприпаси, щоб забезпечити пробиття броні.

Крім ручних і станкових протитанкових гранатометів, на початку 70-х у Радянському Союзі з'явився ще один вид цієї зброї - одноразові гранатомети. Вони були створені на заміну ручних протитанкових гранат.

23.04.2015 - Фільм 3. Одноразові гранатомети продовжували розвиватися, і міць їх з кожним новим зразком росла. Принципи, закладені в конструкції одноразових гранатометів, поклали початок новому поколінню вогнеметів .

Ще одним різновидом одноразових гранатометів стали штурмові і багатоцільові гранати. Вони дозволяли ефективно боротися з легкоброньованою технікою, і з живою силою в укріплених спорудах.

24.04.2015 - Фільм 4. У цій серії піде розповідь про протипіхотні гранатомети. Першою зброєю такого типу став рушничний гранатомет Дьяконова, створений в 1916 році. Не менш цікавий і перший у світі автоматичний гранатомет, створений Таубіним в 30-х роках. Однак, бурхливий розвиток тематики протипіхотних гранатометів почався наприкінці 60-х років. У Радянському Союзі з'явилися підствольні й автоматичні гранатомети. Ця зброя вдосконалюється і донині.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій
Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій

Небезпечна отрута просто у вас під носом…

Компенсації не буде: чому страхова може відмовити у відшкодовуванні збитків за авто?
Заробити 300 мільйонів на вчителях: хто намагався відмити гроші на закупівлі шкільних ноутбуків
На публіці – пристойний сім’янин: головний дипломат Росії Лавров втрапив у скандал з коханкою
Шкільний адміністратор одружився з голограмою, у яку закоханий більше десяти років
У китайських горах знайшли гробниці людиноподібних істот з непропорційно довгими головами
Читати більше