Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Від Діна Мартіна до Тома Хенкса: ШІ навчився створювати цифрові клони зірок

Від Діна Мартіна до Тома Хенкса: ШІ навчився створювати цифрові клони зірок
Поширити в соціальних мережах:

Деякі голлівудський зірки підтримують таку ідею «безсмертя», а от інші – проти…

Цифрове воскресіння знаменитостей стає реальністю завдяки передовим технологіям штучного інтелекту та комп’ютерним зображенням. Технологія дозволяє створювати реалістичних цифрових клонів померлих акторів та знаменитостей, які можуть продовжувати свою кар’єру на екранах та навіть інтерактивних платформах, змушуючи людей питати: «Чи можуть актори працювати вічно?»

Один із прикладів цифрових клонів зірок може бути образ Діна Мартіна, створений компанією WRX та CMG Worldwide. За допомогою передових технологій штучного інтелекту і комп’ютерних зображень, цифровий клон Діна Мартіна здатний виглядати, звучати, рухатися та навіть реагувати на підказки, як сам Дін Мартін, який помер у 1995 році.

«Ви знаєте, я не думаю, що хтось коли-небудь зможе їх замінити, але цілком можливо, що вони зможуть зробити це на екрані і зробити це дуже реалістичним», - сказав виданню BBC двоюрідний брат зірки Марк Вінслоу.

Також, як зазначено у статті BBC, актор Том Хенкс підтримує ідею, що його гра може продовжуватися після його смерті, завдяки цифровим клонам. Це дає змогу уявити можливість, коли великі актори можуть надалі працювати у кіноіндустрії, навіть не знаходячись серед живих.

«Мене може збити автобус завтра, і все, але мої виступи можуть продовжуватися і продовжуватися», - сказав актор.

Проте захоплюючий прогрес у цифровій реконструкції змушує деяких акторів та сценаристів в Голлівуді переживати, бо існує загроза, що їх роботу можуть замінити цифрові алгоритми.

Крім того, багато знаменитостей переймаються щодо втрати контролю над своїми образами після смерті,  адже цифрові клони можуть з'явитися в недостойних та безглуздих проектах, включаючи порнографію. Правовий статус померлих знаменитостей різний у різних країнах та штатах, і є нестача законодавства, що регулює використання їхнього образу та подоби в цифровій формі. В окремих випадках, як приклад Мерилін Монро, спадок може забороняти комерційну експлуатацію, але деякі штати, навіть із суворими правилами, не надають достатнього захисту.

Технологія цифрового клонування може створити багато робочих місць, але також піднімає питання про збереження робочих місць для живих акторів кіно та озвучування. Цифрові клони можуть стати невичерпним джерелом прибутку та продовжувати працювати після смерті оригінальних знаменитостей, що викликає додаткові питання стосовно їхньої спадщини та прав.

Читайте також:

Фото: pexels

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальні рештки та кривавий водоспад: топ-7 феноменів Антарктиди, які не зустрічаються більше ніде у світі
Рятуючи спадщину: бібліотекарка з Донеччини відкрила у Черкасах куточок для читання з українською літературою
Берлінський стиліст щодня з 24 лютого робить ліфто-луки на підтримку України – фото миттєво залітають в тренди
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені

Цей вірус здатен інфікувати бактерії…

Інноваційні методи лікування: як стовбурові клітини прискорюють одужання поранених українських бійців?
П’ять золотих злитків вагою більше 5 кг знайшов британський колекціонер у бензобаку старого радянського танка
Читати більше