Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту 2019-07-09

Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту

Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту
pixabay.com
Поширити в соціальних мережах:

Можливо, 2019-й стане роком, коли людство відкриє перший портал в інший вимір.

Вчені з Національної лабораторії Оук Рідж в Теннессі завершили побудову спеціального обладнання, яке згодом може пролити перше світло на паралельні світи.

Фізик Лі Боуссард, який керує проектом стверджує, що теоретично ці світи можуть виявитися ідентичними нашому в багатьох речах, повторюючи елементарні частинки, планети й навіть життя, відоме людству.

Відкриття паралельного Всесвіту звучить як наукова фантастика, і фізики часто допускали його існування, але до цього часу не було жодних прямих доказів існування такої реальності.

Фото: unsplash.com

У 1990-х вчені провели дослідження, яке дало аномальні результати. Фізики намагалися визначити час, за який нейтрон розпадається на протони після відділення від ядра атома. Два окремих дослідження показали, що нейтрони розпадаються з різним темпом. Хоча вчені очікували, що час буде однаковий.

В одному експерименті вільні нейтрони були захоплені магнітними полями й поміщені в «лабораторні пастки», а в іншому їх виявили завдяки подальшій появі протонів з потоку ядерного реактора. Частки з реактора в середньому існували 14 хвилин і 48 секунд. І це на 9 секунд довше, ніж ті, що були поміщені в «пастки».

Фото: pixabay.com

Загалом відмінність здається незначною, але саме вона дає цілком логічне пояснення, чому паралельний Всесвіт все ж існує. 

Вірогідно є два окремих життєвих цикли нейтронів. І приблизно 1% нейтронів може переходити між паралельними світами, перш ніж повернутися назад і випустити протони, придатні для виявлення.

Вчені планують провести ще один експеримент і вистрілити нейтронами по непроникній стіні. З іншого її боку буде встановлений детектор нейтронів. Загалом, пристрій не повинен нічого виявити.

Але якщо присутність нейтронів все ж буде зафіксована, це може вказувати на те, що вони «оминули» стіну в паралельному світі, ставши «дзеркальними» нейтронами, а потім з’явилися в нашому Всесвіті, а саме в лабораторії в Теннессі.

Виявити вдасться лише те, що зможе оминути стіну, а потім повернутися в наш Всесвіт. Тож якщо вдасться зафіксувати щось подібне, це докорінно змінить світ науки, адже можна буде стверджувати, що паралельні світи існують.

Фото: Pexels.com

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів на 28 січня 2020
Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів на 28 січня 2020

Таке рішення було прийняте сьогодні, 16 січня, на прохання офіційних супутникових операторів та за результатами аналізу рівня готовності населення.

70-річний боксер нокаутував 43-річного суперника (відео)
Мексиканські копи закуплять українські електробайки
У NASA вперше показали новий марсохід (відео)
У NASA вперше показали новий марсохід (відео)

Його тестування виявилося успішним.

Краківські будівельники випадково знайшли скарб, вартістю понад 12 млн гривень
«Плануємо знести голову»: Батько та тренер Лопеса зухвало прокоментував бій із Ломаченком
Читати більше