Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту 2019-07-09

Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту

Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту
pixabay.com
Поширити в соціальних мережах:

Можливо, 2019-й стане роком, коли людство відкриє перший портал в інший вимір.

Вчені з Національної лабораторії Оук Рідж в Теннессі завершили побудову спеціального обладнання, яке згодом може пролити перше світло на паралельні світи.

Фізик Лі Боуссард, який керує проектом стверджує, що теоретично ці світи можуть виявитися ідентичними нашому в багатьох речах, повторюючи елементарні частинки, планети й навіть життя, відоме людству.

Відкриття паралельного Всесвіту звучить як наукова фантастика, і фізики часто допускали його існування, але до цього часу не було жодних прямих доказів існування такої реальності.

Фото: unsplash.com

У 1990-х вчені провели дослідження, яке дало аномальні результати. Фізики намагалися визначити час, за який нейтрон розпадається на протони після відділення від ядра атома. Два окремих дослідження показали, що нейтрони розпадаються з різним темпом. Хоча вчені очікували, що час буде однаковий.

В одному експерименті вільні нейтрони були захоплені магнітними полями й поміщені в «лабораторні пастки», а в іншому їх виявили завдяки подальшій появі протонів з потоку ядерного реактора. Частки з реактора в середньому існували 14 хвилин і 48 секунд. І це на 9 секунд довше, ніж ті, що були поміщені в «пастки».

Фото: pixabay.com

Загалом відмінність здається незначною, але саме вона дає цілком логічне пояснення, чому паралельний Всесвіт все ж існує. 

Вірогідно є два окремих життєвих цикли нейтронів. І приблизно 1% нейтронів може переходити між паралельними світами, перш ніж повернутися назад і випустити протони, придатні для виявлення.

Вчені планують провести ще один експеримент і вистрілити нейтронами по непроникній стіні. З іншого її боку буде встановлений детектор нейтронів. Загалом, пристрій не повинен нічого виявити.

Але якщо присутність нейтронів все ж буде зафіксована, це може вказувати на те, що вони «оминули» стіну в паралельному світі, ставши «дзеркальними» нейтронами, а потім з’явилися в нашому Всесвіті, а саме в лабораторії в Теннессі.

Виявити вдасться лише те, що зможе оминути стіну, а потім повернутися в наш Всесвіт. Тож якщо вдасться зафіксувати щось подібне, це докорінно змінить світ науки, адже можна буде стверджувати, що паралельні світи існують.

Фото: Pexels.com

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Поєднання кросовера та спорткара: Кіа представили авто майбутнього (відео)
«Я закохалася»: Зоряна Марченко про зйомки в серіалі «Брати по крові»
«Я закохалася»: Зоряна Марченко про зйомки в серіалі «Брати по крові»

Акторка розповіла про свою героїню Тетяну, любовний трикутник та материнство.

У мозок пташки «завантажили» спогади
У мозок пташки «завантажили» спогади

Вчені планують застосувати подібну практику і на людях.

ТОП-5 лайфхаків зі зберігання продуктів у холодильнику
ТОП-5 лайфхаків зі зберігання продуктів у холодильнику

Поради, що стануть у пригоді кожному.

Мрія інтровертів: HBO презентував коробку для перегляду фільмів (відео)
В Британії знайшли 2000-річну монету із зображенням віслюка зі «Шрека»
Читати більше