Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту

Вчені наблизилися до відкриття паралельного Всесвіту
pixabay.com
Поширити в соціальних мережах:

Можливо, 2019-й стане роком, коли людство відкриє перший портал в інший вимір.

Вчені з Національної лабораторії Оук Рідж в Теннессі завершили побудову спеціального обладнання, яке згодом може пролити перше світло на паралельні світи.

Фізик Лі Боуссард, який керує проектом стверджує, що теоретично ці світи можуть виявитися ідентичними нашому в багатьох речах, повторюючи елементарні частинки, планети й навіть життя, відоме людству.

Відкриття паралельного Всесвіту звучить як наукова фантастика, і фізики часто допускали його існування, але до цього часу не було жодних прямих доказів існування такої реальності.

Фото: unsplash.com

У 1990-х вчені провели дослідження, яке дало аномальні результати. Фізики намагалися визначити час, за який нейтрон розпадається на протони після відділення від ядра атома. Два окремих дослідження показали, що нейтрони розпадаються з різним темпом. Хоча вчені очікували, що час буде однаковий.

В одному експерименті вільні нейтрони були захоплені магнітними полями й поміщені в «лабораторні пастки», а в іншому їх виявили завдяки подальшій появі протонів з потоку ядерного реактора. Частки з реактора в середньому існували 14 хвилин і 48 секунд. І це на 9 секунд довше, ніж ті, що були поміщені в «пастки».

Фото: pixabay.com

Загалом відмінність здається незначною, але саме вона дає цілком логічне пояснення, чому паралельний Всесвіт все ж існує. 

Вірогідно є два окремих життєвих цикли нейтронів. І приблизно 1% нейтронів може переходити між паралельними світами, перш ніж повернутися назад і випустити протони, придатні для виявлення.

Вчені планують провести ще один експеримент і вистрілити нейтронами по непроникній стіні. З іншого її боку буде встановлений детектор нейтронів. Загалом, пристрій не повинен нічого виявити.

Але якщо присутність нейтронів все ж буде зафіксована, це може вказувати на те, що вони «оминули» стіну в паралельному світі, ставши «дзеркальними» нейтронами, а потім з’явилися в нашому Всесвіті, а саме в лабораторії в Теннессі.

Виявити вдасться лише те, що зможе оминути стіну, а потім повернутися в наш Всесвіт. Тож якщо вдасться зафіксувати щось подібне, це докорінно змінить світ науки, адже можна буде стверджувати, що паралельні світи існують.

Фото: Pexels.com

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Лондонський Тауер, Далхаузі та Ірландський Лип: ТОП-3 наймоторошніших замків із привидами
Захопити до березня: путін поставив умови військовим рф, коли вони мають завоювати території Донецької та Луганської областей
Папір з опалого листя, вода із повітря та 3D-друк імплантів кісток: ТОП-5 винаходів українців, які вже змінюють світ
Папір з опалого листя, вода із повітря та 3D-друк імплантів кісток: ТОП-5 винаходів українців, які вже змінюють світ

За час незалежності в Україні було створено десятки супер-винаходів…

Один літак та чотири танки рашистів ліквідовано минулої доби: бойові втрати ворога станом на 3 лютого
Камера на вершині найвищої гори Гаваїв зафіксувала дивну поведінку зірок (ВІДЕО)
Камера на вершині найвищої гори Гаваїв зафіксувала дивну поведінку зірок (ВІДЕО)

Дослідники вважають, що дивне воно пов’язане з військовим супутником GPS…

Сорок скелетів – чоловічі, жіночі та навіть дитячі: в острозькій церкві будівельник випадково знайшов людські рештки
Читати більше