Важать 50 кг і мають неймовірний розмір 102ZZZ: як живе жінка з найбільшими природними грудьми у світі?

Важать 50 кг і мають неймовірний розмір 102ZZZ: як живе жінка з найбільшими природними грудьми у світі?
Поширити в соціальних мережах:

Її звати Енні Гокінс-Тернер і їй 66 років…

Для когось це мрія, а для неї це буденність. 66-річна американка і мама двох дітей Енні Гокінс-Тернер відома на весь світ завдяки своєму бюстові. Як пише видання The Sun, вона – володарка найбільших природних грудей у світі і з 1999 року посідає перше місце у Книзі рекордів Гіннеса.

Розмір бюсту Енні Гокінс-Тернер вражає – 102ZZZ, як і вага – 50 кг. Важко уявити, але груди жінки почали розвиватися у віці п’яти років, а до дев'яти вона вже мала розмір 36D. Через це дівчинка не раз ставала об’єктом для булінгу однолітків. Пізніше Енні діагностували гігантомастію, стан, який включає повільний, прогресуючий ріст тканини грудей, що означало, що вони продовжуватимуть рости протягом усього її життя.

Енні зізнається, що незважаючи на те, що на своїх грудях заробила мільйони, як модель, вони привертають до неї надто велику увагу шанувальників. Їй навіть довелося найняти охоронця.

«Чоловіки і жінки буквально женуться за мною. Вперше я зрозуміла, що мені потрібна безпека, коли в нічному клубі мене буквально окупували. Мене мацали і засовували руки в мій топ. – розповіла Енні Гокінс-Тернер. – Я можу мати найбільші груди у світі, я можу бути привабливою моделлю, я можу їх демонструвати, але все, про що я прошу, — це поважати мій особистий простір».

Енні розповіла про те, що вона щодня стикається з незрозумілими атаками та знущаннями з боку незнайомців. Незважаючи на це, вона відмовляється від операції зі зменшення грудей і переконана у тому, що необхідно приймати себе такою, якою її створила природа.

Читай також:

Фото: Енні Гокінс-Тернер

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше