Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
В Нідерландах закривають в’язниці й роблять з них модні готелі 2018-12-16

В Нідерландах закривають в’язниці й роблять з них модні готелі

В Нідерландах закривають в’язниці й роблять з них модні готелі
Поширити в соціальних мережах:

В країні просто не вистачає злочинців!

За останні 4 роки 19 голландських в'язниць були закриті після падіння злочинності на 25%. В країні просто не вистачало злочинців для їх наповнення, пише Business Insider.

Минулого року уряд приступив до ліквідації ще 5 кутузок.

І хоча це залишає без роботи майже 2000 осіб, з яких лише 700 можуть отримати інші посади в правоохоронних органах, тенденція до ліквідації в'язниць слідує за неухильним зниженням злочинності з 2004 року.

Проблема порожніх камер стала настільки нагальною, що в 2016-му Нідерланди навіть імпортували 240 ув'язнених з Норвегії, щоб зайняти в'язниці.

Є кілька причин, чому в Нідерландах такий низький рівень злочинності: ліберальні закони щодо наркотиків, акцент на реабілітацію, а не покарання, і застосування електронних браслетів для засуджених, які дозволяли б їм продовжувати роботу на свободі.

У 2008 році були опубліковані результати дослідження, які свідчать, що система електронних браслетів знижує рецидивізму на 50% в порівнянні з традиційним висновком. Замість того, щоб марніти в камері за гроші платників податків, злочинець отримує можливість приносити користь суспільству.

Все це призводить до неймовірно низьких показників тюремного ув'язнення: при населенні країни 17 млн у в'язниці сидить всього 11 600 чоловік. Це 69 ув'язнених на 100 000 населення.

Деякі тюрми були перероблені для розміщення біженців. Але порожніх в'язниць залишалося ще дуже багато, тому уряд вирішив перетворити занедбані в'язниці на розкішні бутік-готелі.

Найвідомішим готелем є "Будинок Арешту" в Нідерландах, район Рурмонді. Тюрма 1863 року з закритими вікнами, оригінальними дверима і чавунними сходами. Здавалося б, як можна перетворити давню будівю для ув'язнених в готель з розкішними умовами? Камери перетворені в шикарні номери люкс. Можна навіть орендувати цілий відсік, щоб провести вечірку на 200 чоловік.

Тюремний комплекс Bijlmerbajes в Амстердамі також реконструйований і перетворився в пишний, зелений, екологічно чистий житловий район з апартаментами.

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів на 28 січня 2020
Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів на 28 січня 2020

Таке рішення було прийняте сьогодні, 16 січня, на прохання офіційних супутникових операторів та за результатами аналізу рівня готовності населення.

70-річний боксер нокаутував 43-річного суперника (відео)
Мексиканські копи закуплять українські електробайки
У NASA вперше показали новий марсохід (відео)
У NASA вперше показали новий марсохід (відео)

Його тестування виявилося успішним.

Краківські будівельники випадково знайшли скарб, вартістю понад 12 млн гривень
«Плануємо знести голову»: Батько та тренер Лопеса зухвало прокоментував бій із Ломаченком
Читати більше