Туристична Україна: де покупатися на вихідних?

Туристична Україна: де покупатися на вихідних?
Поширити в соціальних мережах:

Наша країна багата цікавими місцями

Із закриттям кордонів через карантин у багатьох українських сімей постало питання – де ж відпочити в Україні? Насправді наша ненька багата цікавими місцями.

Щотижня сайт 2+2 буде публікувати ТОП-3 туристичних напрямки в Україні - перша наша добірка буде про озера.

Лемурійське озеро

Фото:coffee7milk.com

Це місце називають ще рожевим озером або українським Мертвим морем. Однак його солоність на 50 грамів більше і містить – 300 грамів солі на літр води. Сюди їдуть лікувати: висип, забиті місця, радикуліт, стенокардію, псоріаз, гайморит, артрит, бронхіт. Озеро містить велику кількість гліцерину, тому після купання радимо ополоснутися прісною водою. На території знаходиться душ, туалет, альтанки.

Цікаві факти: З 2005 року бруд сертифікований і може використовуватися у якості лікувального та косметичного засобу. Він навіть входить до програми страхової медицини Німеччини.

Де знаходиться і як краще дістатися: Херсонська область, недалеко від селища Григорівка (Чаплинського району). Їхати потрібно на машині трасами Херсон-Мелітополь або Херсон-Армянськ. Варто відзначити, що останній напрям з більш якісним дорожнім покриттям. Ваш шлях займе від 1,5 до 2 годин. Від Григорівки до озера потрібно буде проїхати ще близько 4-5 км по ґрунтовій дорозі.

Що скільки коштує: 50 грн/людини за вхід. Також окремо можна придбати лікувальний бруд за 50-60 грн/кг. А неподалік можна зупинитися на ночівлю. Місцеві жителі здають будинки та кімнати в оренду. Ціни залежать від зручностей та кількості осіб, в середньому від 100 до 1600 грн/добу.

Блакитні озера в Олешні

Фото: ukraine-is.com

Вода в озерах дійсно блакитно-синя, як в морі. А все тому що тут – родовище кварцового піску високої якості, такий використовують при виготовленні скла. Прозора вода, чисте та цілюще, завдяки оточуючим сосновим лісам, повітря, ягоди, гриби, рибалка і досить розвинена інфраструктура, в тому числі для відпочинку з дітьми.

Цікаві факти: розмір найбільшого озера – 25 гектар, а глибина до 18 метрів. Щорічно біля озер проходить 10 фестивалів, у тому числі п'ять – міжнародного масштабу. З 2017 року блакитні озера увійшли до п'ятірки кращих пляжних зон України.

Де знаходиться і як краще дістатися: доїхати до міста Чернігів можна на машині, автобусі або поїздом. Далі – на електричці до станції Грибова Рудня. До озер від цієї станції можна пройти пішки, а сама станція розташовується неподалік від села Олешня. Крім того, багато туристичних компаній пропонують поїздки до цього регіону з великих міст України.

Що і скільки коштує: перебування на озері безкоштовне. Є невеликі туристичні готелі, де можна переночувати якщо забули взяти з собою намет.

Озеро Ялпуг

Фото: ua.igotoworld.com

Знайомтеся! Це найбільше озеро в Україні. Якщо ви любитель риболовлі, але при цьому дружина тягне вас з дітьми на пляж, то Ялпуг саме те місце, яке вам потрібно. Поки ваші рідні будуть плескатися у прозорій і теплій воді, ви зможете зловити окуня, судака, краснопірку, ляща або навіть сазана.

Цікаві факти: вчені вважають, що узбережжя озера зберігає величезну кількість історичних скарбів. Тут були знайдені артефакти з дорогоцінних металів, створені в п'ятому столітті.

Де знаходиться і як краще дістатися: поїздом до Одеси, звідти на автобусі потрібно доїхати до колишньої Болгарської колонії.

Що і скільки коштує: перебування на озері безкоштовне. А недалеко, для любителів комфорту, знаходиться безліч готелів Одеської області з різними ціновими пропозиціями.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Навіщо кремль знову запустив старий фейк про те, що Польща хоче забрати захід України?
Навіщо кремль знову запустив старий фейк про те, що Польща хоче забрати захід України?

Цікаво, що цей наратив вперше з’явився напередодні розвалу СРСР…

Середньовічна карта світу з 12 століття руйнує міф росіян про Катерину II і заснування нею Півдня України
Середньовічна карта світу з 12 століття руйнує міф росіян про Катерину II і заснування нею Півдня України

Вона знаходиться у Франції, в одному з найбільших сховищ древніх манускриптів у світі…

Нессі в Японії: вчені сперечаються про походження загадкового чудовиська, знайденого на пляжі
Читати більше