Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Топ-7 порад, як продовжити роботу акумулятора в твоєму гаджеті 2018-12-10

Топ-7 порад, як продовжити роботу акумулятора в твоєму гаджеті

Топ-7 порад, як продовжити роботу акумулятора в твоєму гаджеті
Поширити в соціальних мережах:

Невелика тривалість роботи від батареї є одним із головних недоліків сучасних гаджетів. Як вирішити цю проблему, дізнавайтесь у матеріалі!

У наш час потрібно бути на зв'язку 24 години і 7 днів на тиждень. Але інколи телефон "вмирає" в найбільш невдалий момент. 

Щоб не проводити свій день біля розетки та збільшити час життя батареї вашого гаджета, досить виконати кілька простих порад.

 • Wi-Fi, Bluetooth і GPS повинні бути увімкнені тільки тоді, коли вони насправді потрібні. Оскільки пошук точки доступу, супутникового сигналу або Bluetooth-з'єднання витрачає, в першу чергу, заряд вашого апарату.
 • Закривайте програми та додатки після завершення роботи з ними. Відкриті програми у фоновому режимі також швидко "вбивають" батарею.
 • Зменшуйте яскравість екрану. Зменшення цього параметра істотно заощадить заряд акумулятора, а на сприйняття зображення з екрану це практично ніяк не відіб'ється. Зменшуйте час підсвічування екрану до мінімального часу.
 • Перепади температури згубно впливають на заряд батареї. Смартфон слід захищати від перепадів температури. Зокрема, перегрів пошкоджує акумулятор смартфона, і він сідає швидше. Сильний мороз теж має на акумулятор несприятливий вплив.
 • Без необхідності не перезавантажувати телефон або смартфон. Перезавантаження – це процес, який споживає дуже багато енергії. 
 • Вібрація поглинає набагато більше енергії батареї, ніж проста мелодія. Якщо є можливість, то вібрацію краще відключити.
 • При можливості заряджайте телефон. Після повної розрядки телефон змушує акумулятор працювати в посиленому режимі, що знижує тривалість його життя.

Для того щоб правильно заряджати батарею вашого гаджету, потрібно слідувати чотирьом простим порадам, які значно продовжать термін служби батареї.

 • Не допускайте повної розрядки

Для того, щоб акумулятор служив довше, потрібно менше його розряджати до нуля. Як виявилося, чим менше розрядка, тим більше циклів зарядки енергії витримає телефон.

 • Не залишайте пристрій довго на зарядці

Оптимальний заряд для літієвих акумуляторів – 40-80%. В такому діапазоні заряду акумулятор прослужить довше. Не залишайте телефон або смартфон заряджатися всю ніч, для таких пристроїв досить двох-трьох годин для повного відновлення ємності батареї.

 • Профілактика раз на місяць

Раз на місяць все ж потрібно повністю "садити" і знову поповнювати ресурс акумулятора на максимум. Це дозволяє відкалібрувати свідчення смартфона про рівень заряду батареї.

 • Прохолода (але не мороз!) збереже батарею

Високі температури згубні для літієвих батарей. Зокрема, перегрів пошкоджує акумулятор гаджета, і він сідає швидше. Чим нижче температура, тим довше акумулятор збереже свою номінальну ємність.

Читайте також:

Як обрати новий телефон

Кнопкові телефони виявилися популярнішими за смартфони

Які бактерії живуть на вашому смартфоні?

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів на 28 січня 2020
Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів на 28 січня 2020

Таке рішення було прийняте сьогодні, 16 січня, на прохання офіційних супутникових операторів та за результатами аналізу рівня готовності населення.

70-річний боксер нокаутував 43-річного суперника (відео)
Мексиканські копи закуплять українські електробайки
У NASA вперше показали новий марсохід (відео)
У NASA вперше показали новий марсохід (відео)

Його тестування виявилося успішним.

Краківські будівельники випадково знайшли скарб, вартістю понад 12 млн гривень
«Плануємо знести голову»: Батько та тренер Лопеса зухвало прокоментував бій із Ломаченком
Читати більше