Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Телеканал 2+2 святкує 11-річчя в ефірі

Телеканал 2+2 святкує 11-річчя в ефірі
Поширити в соціальних мережах:

Щодня команда робить телеканал більш яскравим, динамічним і цікавим для глядачів…

Сьогодні, 30 серпня, телеканал 2+2 святкує день народження! Упродовж 11-ти років телеканал пропонує глядачам кращі інформаційні та суспільно-політичні проєкти власного виробництва, розважальні програми, фільми, серіали та топові футбольні трансляції.

Цей рік був дуже успішним та продуктивним для телеканалу. Починаючи з січня, інформаційне мовлення 2+2 було посилено програмами журналістських розслідувань – «Гроші» та «Секретні матеріали». За рік телеканал виготовив та показав рекордну кількість серіалів власного виробництва – «Звонар-2», «Брати по крові-2», «Ангели», «Опер за викликом-5», «Ментівські війни-3», «Плут». А вже цієї осені на глядачів каналу 2+2 чекає ще кілька прем’єр детективних серіалів власного виробництва – «Козирне місце», «Відступники», довгоочікуване продовження екшн-детективу «Ангели-2» та ін. Загалом, за рік канал 2+2 покаже більше 200 годин гостросюжетних серіалів власного виробництва. Також у новому сезоні на глядачів чекатиме найбільша кількість прем’єрних випусків із циклу документальних програм «Загублений світ» – 74 програми.

Крім того, телеканал 2+2 підготував кілька спецпроєктів. Відтак, до 30-ої річниці Незалежності України канал показав чотири тематичні програми, присвячені дивовижним відкриттям і надсучасним розробкам українців, які змінюють світ. Спецпроєкт вийшов у межах циклу документальних програм «Загублений світ».

Також у серпні 2+2 відновив роботу «Громадської приймальні», спецпроєкту програми «Гроші». Всеукраїнський тур, у який вирушила команда проєкту, передбачає 10 міст у різних регіонах України. «Гроші» вже відвідали Одесу, Тернопіль та Львів. Попереду зустрічі із глядачами у Харкові, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві та Кропивницькому.

У червні телеканал 2+2 відновив роботу власного сайту 2plus2.ua, який щодня відвідують сотні тисяч користувачів.

Наполеглива праця, завзятість та цілеспрямованість команди 2+2 знайшли відгук у глядачів та прихильників каналу, про що свідчать показники телеперегляду. Відтак, протягом року програми каналу 2+2 неодноразово встановлювали історичні рекорди. Проте найвищі показники телеперегляду має перший тиждень нового сезону. Так, середня частка дивлення новин «Спецкор» за тиждень склала 7,9%, інформаційно-розважального проєкту «Джедаі» – 7,0%, а середня частка телеперегляду серіалу «Плут» склала 5,5% за аудиторією 18-54 (50 тис.+).

Дякуємо нашим глядачам, що обираєте саме нас!

Дивись також:

Стала відома дата прем’єри детективу «Козирне місце»

Колишній в’язень став оперативником: на каналі 2+2 гучна прем’єра серіалу «Плут»

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» – «Металіст 1925»
Київстар ТБ відкрив безкоштовний доступ до телеканалу 2+2 на весь грудень
Київстар ТБ відкрив безкоштовний доступ до телеканалу 2+2 на весь грудень

Також глядачі зможуть без обмежень дивитися усі телеканали 1+1 media…

Знищує будівлю об'ємом 80м3: нова версія «Шахеда» здатна зруйнувати кілька поверхів багатоповерхівки
Царський маєток, оранжереї та фазани: як син пекаря-іммігранта став одним із заможніших людей ХІХ століття?
Морського монстра з роздвоєним язиком, який жив 90 млн років тому і є новим видом для науки, знайшли у Мексиці
Морського монстра з роздвоєним язиком, який жив 90 млн років тому і є новим видом для науки, знайшли у Мексиці

Він був одним із перших мозазаврів, які досягли великих розмірів…

Читати більше