Таємниця космосу: чому вчені передбачають, що зв'язок з інопланетянами може зайняти 400 000 років?

Таємниця космосу: чому вчені передбачають, що зв'язок з інопланетянами може зайняти 400 000 років?
Поширити в соціальних мережах:

Вчені визнають, що пошук інших цивілізацій залишається складним, і…

Вчені стверджують, що для встановлення контакту з інопланетними цивілізаціями може знадобитися аж 400 000 років. Але чому досі немає слідів іншого розумного життя? «Парадокс Фермі» або відсутність видимих слідів діяльності інопланетних цивілізацій, які мали б розселитися по всьому Всесвіту за мільярди років її розвитку народжує запитання, і науковці вирішили дати на них сміливу відповідь.

Як пише видання iflscience, посилаючись на стаття в The Astrophysical Journal, дослідники Венцзе Сонг і Хе Гао пропонують важливий погляд на кількість позаземних розумних цивілізацій (CETI), які можуть спілкуватися. Науковці використали ймовірність виникнення життя та еволюційний ступінь зірки-господаря для створення дев'яти сценаріїв, де CETI можуть бути або рідкісними, або поширеними.

Якщо CETI рідкісні, їм може знадобитися 400 000 років, перш ніж їхній сигнал досягне іншої цивілізації. За оптимістичних умов, приблизно для 43 000 CETI може знадобитися щонайменше 2 000 років, щоб взаємодіяти через космос.

Проте, існують тривожні аспекти. Якщо цивілізації самі обмежуються через різні кризи, такі як ядерне знищення чи екологічні проблеми, то можливо, ми можемо ніколи не отримати сигнал від інших CETI до свого вимирання.

Вчені визнають, що пошук інших цивілізацій залишається складним, і наші шанси спілкування можуть залежати від численних невизначених факторів. Але, можливо, найважливіше – це те, що ми можемо не бути самотніми в космосі, і шанси на знайомство можуть збільшитися, якщо ми будемо активно шукати. А можливо така велика невизначеність може працювати і на нашу користь.

Так чи інакше, «парадокс Фермі» залишається захоплюючою та загадковою темою, що розкриває нам неймовірні та неочікувані аспекти нашого місця в космосі.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)
Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)

Автор ролика стверджує, що йому вдалося приручити справжнього гнома…

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Читати більше