Таємничі «відьмацькі» пляшки: на пляжах Мексиканської затоки виявили загадкові та небезпечні артефакти

Таємничі «відьмацькі» пляшки: на пляжах Мексиканської затоки виявили загадкові та небезпечні артефакти
Поширити в соціальних мережах:

Незрозуміло, звідки ці дивні предмети, але їхній вміст…

На пляжах Техасу з'явилося явище, яке захоплює уяву та викликає певний ступінь тривоги. Мова йде про «відьмацькі» пляшки, що вимиваються на берег, повідомляє видання iflscience. Ці таємничі знахідки несуть в собі не лише стародавню історію, але й реальну небезпеку для тих, хто їх знаходить.

Історія «відьмацьких» пляшок

«Відьмацькі» пляшки - це дивні артефакти, що входять у світ давньої народної магії. Вони стали популярними у 16-17 століттях, коли віра в чари та відьомство була на піку. Ці пляшки слугували як захисні талісмани, створені для того, щоб відвертати чари та закляття. Однак магічну складову цих пляшок не варто сприймати легковажно – вони призначались не лише для запобігання невдачі, а й для фізичного захисту і відкривати їх небезпечно.

За дослідженнями Harte Research Institute of Mexico Gulf, пляшки, що з'явилися на узбережжі Мексиканської затоки, можуть походити з Карибського басейну та Південної Америки. Це додає загадковості цьому феномену та робить його ще більш привабливим для дослідників.

Небезпека, що захована всередині

Хоча багато зі знайдених пляшок містять палиці та трави, а не небезпечні предмети, їх відкриття може стати ризикованою пригодою. Джейс Таннелл, директор Harte Research Institute, попереджає, що у пляшках можуть бути заховані реальні загрози, а не лише магічні обереги. Історично ці захисні артефакти містили в собі різноманітні предмети: залізні шпильки, голки, іржаві цвяхи та навіть людське волосся. Однак найжахливішим інгредієнтом була сеча, яка надавалася особою, яка шукала захисту.

Хоча може здатися, що «відьмацькі» пляшки – це відсторонена традиція минулого, вони залишаються актуальними й серед сучасників. Такі артефакти можна придбати у магазинах магії або онлайн. Варто замислитися, чи це лише спадок минулого чи щось більше – різновид захоплення та спосіб відчути себе вільним у світі, де таємничі сили часом видаються реальнішими, ніж здається.

Читай також:

Фото: Джейс Туннелл, Дослідницький інститут дослідження Мексиканської затоки Harte

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)
Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)

Автор ролика стверджує, що йому вдалося приручити справжнього гнома…

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Читати більше