Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Стосунки: як повернути дружину після розлучення 2019-03-17

Стосунки: як повернути дружину після розлучення

Стосунки: як повернути дружину після розлучення
Поширити в соціальних мережах:

Дієві поради, які допоможуть відродити сім’ю.

Google радить для відродження сім’ї спеціальні молитви і навіть привороти. За кордоном над цією проблемою працюють психологи і коучі, які збирають спеціальні групи підтримки для чоловіків і навіть продають курси з чіткими інструкціями.  Редакція сайту 2+2 разом з психологом та сертифікованим коучем Каріною Матковською зібрала найдієвіші поради для чоловіків, які хочуть повернути дружину. Актуально? Тоді читайте!
 

«Відроджувати сім’ю є сенс тоді, коли живе почуття кохання до дружини та є усвідомлення цінності стосунків з нею» - каже психолог та сертифікований коуч Каріна Матковська.


Що відбувається з чоловіком після розлучення

Якщо розлучення не було за спільним рішенням, то чоловік – страждає. Його охоплює почуття самотності, він відчуває себе подавленим та покинутим. Сукупність цих почуттів робить життя нестерпним, адже він продовжує жити спогадами про минуле. Поки в якийсь момент не розуміє: дружина його розлюбила. І тут є два шляхи: потрапити в депресію або ж змінюватися, щоб вона зрозуміла, що помилилася.

Карина Матковська, психолог, коуч. 

                                                                                                                Каріна Матковська, психолог, коуч.        

«Якщо ви дійшли до розлучення, то швидше за все у кожного з вас були причини. Можливо, не лишилося спільних інтересів, зникла пристрасть, вам немає про що спілкуватися, всі розмови закінчуються сваркою, а поганого в стосунках стало більше, ніж хорошого» - коментує Каріна Матковська.  

Зміни

Колись дружина кохала  тебе. Згадайте яким ти був, коли ви зустрілися. І що та як ти почав робити, аби її ставлення до тебе змінилося. Перш за все усвідом ці зміни в собі. Вона може казати, що розлюбила. Але насправді це інші почуття: злість, розчарування та незадоволеність тим як ви живите, працюєте, відпочиваєте. Ніколи не тисни на неї й не запитуй «що я маю зробити, щоб повернути тебе?» Жінка не хоче бути ініціатором. Вона не хоче пустослів’я. Здивуй її і почни змінюватися. Припини діяти так, щоб її розчаровувати. Це не легко. Доведеться вийти із власної зони комфорту й показати колишній кращу версію себе.

«Якщо жінка не пішла до іншого чоловіка, то вона пішла конкретно від вас. Що було такого важливого, що вона не отримала з вами? Згадайте усі розмови, про що вона просила вас найчастіше?» - Каріна Матковська радить чоловікам поставити собі такі запитання, аби зрозуміти причину жіночого розчарування.

  • Цікаво:

Ден Бекон, експерт, який допомагає чоловікам повернути своїх колишніх каже:
Змініть свою установку «Я хочу повернути дружину» на «Я хочу стати таким чоловіком, якого захоче повернути моя дружина»

 

Зверни на себе її увагу


Почавши змінюватися – ти зможеш привернути її увагу. Навіть якщо ти думаєш, що вона тобою не цікавиться, ваші спільні друзі донесуть їй потрібну інформацію. Про свої успіхи можеш писати і в особистому блозі чи соціальних мережах. Повір, потайки вона слідкує за ними. Лише тоді, коли ти зможеш викликати в ній своїми діями повагу та цікавість, вона зверне на тебе увагу як на потенційного кавалера, з яким можна побудувати нові стосунки. Але що робити, якщо жінка в жодному разі не хоче йти на контакт.

«Поважайте її особисті рамки. Чоловіки в бажанні повернути кохану після розлучення, схильні переходити міри розумного. В разі відмови у зустрічі чи розмові, не наполягайте. Почекайте кращого моменту. Дайте час стихнути емоціям, і, можливо, навіть скучити» - радить Каріна Матковська.

 

 

  • Цікаво:

чим більше дружина в шлюбі бере на себе відповідальності – тим менш жіночною вона себе відчуває. В наслідок – в неї падає сексуальна зацікавленість до партнера. Бо на підсвідомому рівні, жінка хоче бачити поруч з собою сильного чоловіка, здатного вирішити будь-яку проблему.
 

Робота над помилками

Наш експерт, Карина Матковська, радить чоловікам провести роботу над помилками. Психолог пояснює: є п’ять основних ознак того, що вас люблять. Це слова схвалення, час проведений разом, подарунки, турбота і дотики. Треба зрозуміти, яка з цих ознак найголовніша для вашої екс-дружини. І давати їй те, чого вона потребує.

«Наприклад, мова кохання дружини – турбота. Запропонуйте привезти продукти з магазину, забрати замовлення, помити машину», - радить Каріна.

Налагодити контакт

Це не так вже й просто, але можливо. Ваше завдання стати тим чоловіком, який здатен підкорити жінку, здивувати, знову закохати в себе. Каріна Матковська радить: для цього треба бути акуратним, свіжим, красивим. Таким, який приходив би на побачення й підкорював серце.

«З давніх-давен, жінка обирала собі красивого, здорового і сильного самця. З тих пір нічого не змінилося» - стверджує психолог.

 

Каріна Матковська радить використовувати якорі минулого: зустрітися в місці, яке асоціюється в обох вас з хорошим етапом стосунків, в машині ненароком увімкніть «вашу» пісню. Головне завдання – допомогти дружині згадати як це, коли поруч з вами добре, працюйте на емоційний відгук.

 

«Пам’ятайте, не зважаючи на поширений міф, що жінка любить вухами, висновки вона робить за вчинками» - підкреслює експерт.

Показати цінність

Каріна Матковська підкреслює – цей етап можливий лише тоді, коли всі попередні минули успішно. Тепер можна зближуватися.

«Розкажіть про своє почуття провини, скажіть, що шкодуєте про все, що стало причиною розлучення й визнайте свою вину. Покажіть, що готові працювати над собою. Дайте зрозуміти чому Вам важливо відновити стосунки з нею і яку цінність вона має для вас у житті» - детально пояснює психолог Каріна Матковська.

 

Крім того, експерт радить дізнатися в дружини, чого їй не вистачало в шлюбі і що вона хотіла б змінити. Важливо: в цей момент не перебивати й не сперечатися. Уважно вислухайте й не допускайте попередніх помилок!

Міцної сім’ї та щастя вам!

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

ТОП-5 фактів про інтернаціонального чемпіона Дениса Берінчика
ТОП-5 фактів про інтернаціонального чемпіона Дениса Берінчика

Історія успіху відомого спортсмена.

Стильно, модно, інопланетно: Для космічних туристів створили скафандри (відео)
Стильно, модно, інопланетно: Для космічних туристів створили скафандри (відео)

Очікується, що перші люди здійснять позаземний політ у 2020 році.

Футболіст Олександр Зінченко одружиться зі спортивною журналісткою
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)

Поглянь на їхнє істинне обличчя…

«Я хлопець нахабний»: Ерік Абрамович про те, як отримав роль у детективі
«Я хлопець нахабний»: Ерік Абрамович про те, як отримав роль у детективі

Інтерв’ю з головним героєм серіалу «Брати по крові».

Батько та син надрукували на 3D-принтері робоче Lamborgini
Читати більше