Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Спортивний фронт»: стартував Digital-флешмоб #RussianSportKills з метою бойкотування російських спортсменів

«Спортивний фронт»: стартував Digital-флешмоб #RussianSportKills з метою бойкотування російських спортсменів
Поширити в соціальних мережах:

Спорт в росії став додатковою формою пропаганди…

Група 1+1 media спільно з Андрієм Шевченком, найкращим футболістом Європи 2004 року, головним тренером національної збірної України (2016-2021 рр), запустили проєкт «Спортивний фронт»

Мета масштабної комунікаційної кампанії – блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися «за війну» або не озвучили свою позицію, та всебічна підтримка українського спорту. Першим героєм відеоролику, леймотив якого – «Мовчання вбиває», став сам Андрій.

У продовження серії ініціатив, передбачених в межах проєкту «Спортивний фронт», група 1+1 media запускає Digital-флешмоб #RussianSportKills. Флешмоб покликаний розгорнути масштабний рух у соціальних мережах Instagram, Facebook, Twitter - для цього користувачі повинні робити публікації із закликом бойкотувати російських спортсменів і поширювати наратив про те, що «Мовчання вбиває». В межах кампанії розроблена серія спеціальних постерів, які демонструють, як тиша з боку російських спортсменів, збірних та команд щодня знищує українців.

«Спорт в росії став додатковою формою пропаганди. Поки представники різних видів українського спорту зі зброєю в руках боронять нашу країну від безжального окупанта, російські спортсмени продовжують з’являтися на змаганнях світового рівня. Ми закликаємо весь цивілізований світ бойкотувати змагання за участю російських спортсменів, звертатися до міжнародних асоціацій з проханням відсторонити росію від престижних змагань, критикувати російських спортсменів, які або мовчать про війну рф проти України, або говорять неправду. Разом – ми сила! Чим більше буде сказано на цю тему, тим швидше ми приблизимо нашу спільну Перемогу», – коментують в 1+1 media. 

Ключові хештеги проєкту - #BoycottRussianSport, #TurnOffRussia, #StandWithUkraine #StopWar, #russiaisaterroriststate, #RussianSportKills

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше