Шахтар - Десна - 1:0. Суддя Бойко чудить

Поширити в соціальних мережах:

Експерти Профутболу обговорили своєрідне суддівство на матчу чемпіонату України Шахтар - Десна та пригадали інші сумнівні випадки у кар’єрі арбітра Сергія Бойка.

Профутбол згадує кілька випадків в історії УПЛ, коли рішення судді Бойка були сумнівними.

Цього ж разу: у кінці першого тайму арбітр зустрічі Сергій Бойко не призначив одинадцятиметровий удар у ворота Шахтаря за гру рукою Кривцова. Схожий епізод арбітр трактував аналогічно на 6 хвилині, але винуватцем ймовірного пенальті тоді ледь не став гравець гостей – Мостовий.

Після перерви питання до судівства помножились на сто. Причиною цього стали два епізоди з діаметрально протилежними рішеннями Бойка. На 60 хвилині підкат Коберідзе на Кривцові арбітр розцінив на жовту картку, яка стала для нього другою і перетворилася на червону. Як показав повтор, гравець Десни не зачепив захисника Шахтаря, але арбітри не можуть переглянути епізод під час матчу УПЛ. Проте, після наради з боковим суддею Бойко скасував другу жовту Коберідзе (але чомусь не скасував штрафний) і показав жовту Браткову, чим розгнівав лавку запасних гірників.

Не встигли вболівальники зрозуміти логіку арбітра за попередній епізод, а Бойко знову дістав червону картку. Кайоде після боротьби з Імерековим наступив шипами на лежачого гравця Десни. Своє рішення суддя матчу не скасував.

Шахтар - Десна - 1:0. Відео-аналіз матчу 

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Читати більше