«Санкційний режим не лише буде зберігатися, а й посилюватиметься після закінчення війни»: економісти про майбутнє росії

«Санкційний режим не лише буде зберігатися, а й посилюватиметься після закінчення війни»: економісти про майбутнє росії
Поширити в соціальних мережах:

Щоб примусити рф до угоди про сплату компенсацій Україні…

Коли закінчиться війна в Україні ніхто не хоче прогнозувати, проте усі аналітики та експерти сходяться в одному – перемога однозначно буде за Україною. Всім, окрім росіян, вже зрозуміло, що рф програла у війні, яку сама ж і розпочала. Проте попереду ще довгий етап відшкодування та відновлення всього зруйнованого. І щоб примусити росію до угоди про сплату компенсацій Україні після війни, санкційний режим буде посилюватися – це потрібно, щоб політичні та бізнесові еліти пішли на це.

«Як буде далі компенсація відбуватися? Рішення міжнародних судів не означають, що після того можна забрати якісь активи російські. Це не проста історія – треба ділити активи олігархів і російські державні активи. Спочатку рішення, які будуть фіксувати розмір того, що буде компенсовано, потім - я майже на 100%  впевнений, що росіян після путіна будуть примушувати, що вони мають погодитися підписати угоду про сплату компенсацій», - зазначив економіст голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук.

На думку Кушнірука, одним із траншів будуть заморожені золотовалютні резерви, а потім протягом 10-20 років вони матимуть платити певну суму щорічно.

«Така буде, скоріше за все, процедура. Щоб примусити росіян до неї, санкційний режим не лише буде зберігатися, а й посилюватиметься. І це буде примушувати політичні та бізнесові еліти росії, щоб прийняти ці умови. Ця історія може зайняти і 10 років. Саме такий механізм я бачу більш реалістичним, чим просто розрахунок, що візьмемо і заберемо. Такого суди і державні органи західних країн, скоріше за все, не прийматимуть. Є священність приватної власності, і така практика для них неприйнятна», - підсумував він.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше