Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Санкційний режим не лише буде зберігатися, а й посилюватиметься після закінчення війни»: економісти про майбутнє росії

«Санкційний режим не лише буде зберігатися, а й посилюватиметься після закінчення війни»: економісти про майбутнє росії
Поширити в соціальних мережах:

Щоб примусити рф до угоди про сплату компенсацій Україні…

Коли закінчиться війна в Україні ніхто не хоче прогнозувати, проте усі аналітики та експерти сходяться в одному – перемога однозначно буде за Україною. Всім, окрім росіян, вже зрозуміло, що рф програла у війні, яку сама ж і розпочала. Проте попереду ще довгий етап відшкодування та відновлення всього зруйнованого. І щоб примусити росію до угоди про сплату компенсацій Україні після війни, санкційний режим буде посилюватися – це потрібно, щоб політичні та бізнесові еліти пішли на це.

«Як буде далі компенсація відбуватися? Рішення міжнародних судів не означають, що після того можна забрати якісь активи російські. Це не проста історія – треба ділити активи олігархів і російські державні активи. Спочатку рішення, які будуть фіксувати розмір того, що буде компенсовано, потім - я майже на 100%  впевнений, що росіян після путіна будуть примушувати, що вони мають погодитися підписати угоду про сплату компенсацій», - зазначив економіст голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук.

На думку Кушнірука, одним із траншів будуть заморожені золотовалютні резерви, а потім протягом 10-20 років вони матимуть платити певну суму щорічно.

«Така буде, скоріше за все, процедура. Щоб примусити росіян до неї, санкційний режим не лише буде зберігатися, а й посилюватиметься. І це буде примушувати політичні та бізнесові еліти росії, щоб прийняти ці умови. Ця історія може зайняти і 10 років. Саме такий механізм я бачу більш реалістичним, чим просто розрахунок, що візьмемо і заберемо. Такого суди і державні органи західних країн, скоріше за все, не прийматимуть. Є священність приватної власності, і така практика для них неприйнятна», - підсумував він.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше