Самостійно переміщує речі на будівельних майданчиках: Honda презентувала свого останнього автономного робота

Самостійно переміщує речі на будівельних майданчиках: Honda презентувала свого останнього автономного робота
Поширити в соціальних мережах:

Цей автомобіль 3-го покоління може їздити одразу з двома піддонами…

Компанія Honda представила нову версію 3-го покоління автономного робочого транспортного засобу (AWV), призначеного для транспортування товарів двох палет без допомоги людини. І зараз Honda шукає компанії, які б бажали його випробувати.

«AWV еволюціонував від того, що в основному було квадроциклом із обрізаним верхом, до прославленого автономного електричного універсала поточної моделі. Порівняно з версією 2-го покоління, останній AWV має більший розмір платформи (два піддони) і більшу місткість (близько 900 кг); більш висока швидкість самостійного водіння до 16 км/годину; більший акумулятор, який забезпечує до 10 годин і 45 км витривалості; кращі функції уникнення; і нижнє ліжко для полегшення завантаження», - повідомляє видання ENGADGET.

Він може працювати автономно або за допомогою дистанційного керування на складній місцевості, як-от будівельні майданчики, завдяки набору датчиків на щоглі. До них належать технології GPS, радар, LiDAR і камери, а також підключення до хмари, і все це управляється інтерфейсом на основі планшета.

«Попередні польові випробування також успішно підтвердили, що кілька автомобілів Honda AWV можуть транспортувати та доставляти будівельні матеріали та приладдя в точні точки уздовж заздалегідь встановленого маршруту», — заявили в компанії.

Honda вважає, що AWV дозволить будівельним та іншим компаніям вирішувати такі проблеми, як брак робочої сили та транспорт на робочому місці. Після інтенсивного тестування останньої моделі було сказано, що версія AWV 3.0 тепер готова до польових випробувань у реальному житті.

«Ми віримо, що Honda AWV може бути цінним рішенням для підтримки будівельних команд, а також підвищити ефективність і безпеку на робочому місці», — сказав менеджер з розробки систем двигуна Джейсон ВанБюрен у компанії Хонда.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше