Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Будівельні блоки життя з астероїду: у вчених з’явилися нові докази космічного походження життя на Землі

Будівельні блоки життя з астероїду: у вчених з’явилися нові докази космічного походження життя на Землі
Поширити в соціальних мережах:

Про своє припущення розповіли науковці з Університету Кюсю та NASA…

Поки що, основна теорія створення життя на Землі – це шлях перетворення хімічних речовин, які існували на той час на Землі (абіогенез). Проте є й інші теорії, які з плином часу все більше знаходять підтверджень. Як от, наприклад, популярна теорія про те, що життєво необхідні для життя елементи, такі як амінокислоти, могли бути доставлені з космосу. І зразки, нещодавно повернуті космічним кораблем Hayabusa2 з астероїду Ryugu, знову підкріплюють цю теорію. Про це пише видання SPACE.

«Наявність пребіотичних молекул на поверхні астероїда, незважаючи на його суворе середовище, викликане сонячним нагріванням і ультрафіолетовим випромінюванням, а також опроміненням космічними променями в умовах високого вакууму, свідчить про те, що поверхня Ryugu має потенціал для захисту органічних молекул, - йдеться в заяві провідного автора дослідження та дослідника Університету Кюсю Хіроші Нараока. – Ці молекули можуть транспортуватися по всій Сонячній системі, потенційно розсіюючись у вигляді міжпланетних частинок пилу після викиду з найвищого шару астероїда внаслідок ударів або інших причин».

Термін «органічні молекули» описує широкий спектр сполук, що містять елемент вуглець у поєднанні з воднем, киснем, азотом, сіркою та іншими атомами та є будівельними блоками всіх форм життя тут, на Землі.

Ці сполуки можуть утворюватися в результаті хімічних реакцій без участі живих істот, тобто хімічні процеси в астероїдах можуть створювати інгредієнти для життя. Пошук цих хімічних процесів, які могли призвести до появи життя на Землі, відомий як «пребіотична хімія». 

На даний момент у зразку Ryugu відсутні інші важливі компоненти, які були виявлені в інших багатих вуглецем астероїдах. Команда підозрює, що ці сполуки присутні там, але вони нижчі за межі виявлення, враховуючи малу масу зразка, дослідженого для цього дослідження.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

У Гаазькому суді відреагували на погрози росії через ордер на арешт путіна
У Гаазькому суді відреагували на погрози росії через ордер на арешт путіна

Нагадаємо, що в рф погрожують «вдарити по європейських судах і будинках прокуратури»…

Колишній директор Філадельфійського монетного двору переплавив фарбу з даху старої церкви і отримав 8 кг золота
На римському смітнику у Франції знайшли стародавню статуетку богині Венери
На римському смітнику у Франції знайшли стародавню статуетку богині Венери

Знайшли її археологи під час розкопок римського сміттєзвалища у місті Ренн…

Гелікоптера та 19 одиниць автомобільної техніки не дорахувалися росіяни за минулу добу: бойові втрати ворога станом на 25 березня
За даними розвідки США, росія знову планує наступ в Україні: про які напрями йдеться?
Паспорти «серцебиття», друкована їжа в готелі та сидіння в літаку, які адаптуються до форми тіла пасажира: якою буде подорож у 2070 році
Читати більше