Приголомшуюча знахідка у Північній Дакоті: діти розкопали кістки молодого Т.Рекса

Приголомшуюча знахідка у Північній Дакоті: діти розкопали кістки молодого Т.Рекса
Поширити в соціальних мережах:

Розкопки тривали понад 11 днів…

У пустинних землях поблизу Мармарта, штат Північна Дакота, розгорнулася неймовірна історія. Троє юних шукачів пригод, восьмирічний Ліам, його 11-річна сестра Джессін та їхній 10-річний двоюрідний брат Кайден Медсен, вирушили на пошуки скам’янілостей. Вони навіть не підозрювали, що їх чекає одна з найвизначніших знахідок у їхньому житті.

Як пише The Denver Museum of Nature and Science, під час своєї експедиції діти натрапили на великі кістки, які виднілися з осадових порід. Вони зрозуміли, що знайшли щось важливе, і негайно зробили кілька фотографій. Потім діти звернулися до однокласника свого батька зі старшої школи, доктора Тайлера Лайсона, палеонтолога з Денверського музею природи та науки.

іваваі

Фото:Tyler Lyson

Доктор Лайсон виріс у Мармарті, маленькому містечку з населенням лише 100 осіб. Ще з дитинства він почав шукати кістки динозаврів у цьому районі. Тож, коли Тайлер отримав фотографії від дітей, він негайно зрозумів, що це скам'янілість динозавра. Діти були у захваті, коли дізналися, що знайшли справжню кістку динозавра.

Наступного літа доктор Лайсон приїхав до Мармарта, щоб разом із дітьми відкопати скам’янілість. Після ретельних досліджень виявилося, що це рештки молодого тиранозавра. Це було неймовірне відкриття, адже знахідки таких молодих екземплярів Т.Рекса є надзвичайно рідкісними.

Розкопки тривали понад 11 днів. Команда видалила верхній шар каменю і ретельно розкопала навколо кісток. Після завершення робіт скам'янілість була загорнута в гіпс і мішковину, щоб зберегти її під час транспортування. За допомогою гелікоптера скам'янілість підняли з пагорба і перевезли на великовантажному трейлері до Денверського музею природи та науки для подальшого збереження.

Фото: Natalie Toth

Ця історія підкреслює важливість допитливості та пригодницького духу, адже саме завдяки юним дослідникам була зроблена ця неймовірна знахідка.

Читай також:

Фото: Rick Wicker

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Читати більше