Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Окупив себе за два дні: Сергій Притула похвалився приголомшливими результатами роботи народного Супутника

Окупив себе за два дні: Сергій Притула похвалився приголомшливими результатами роботи народного Супутника
Поширити в соціальних мережах:

За два дні окупанти втратили техніки на суму більшу, ніж сам супутник…

Заради нашої перемоги кожен українець ладен на будь-що, навіть придбати Супутник. Весь світ знає про українську згуртованість, бо лише ми можемо за кілька днів зібрати 600 мільйонів на допомогу армії! Нагадаємо, що фонд Сергія Притули на зібрані кошти придбав суперкрутий супутник компанії ICEYE. Важко уявити, але він окупив себе за два дні. Міністра Оборони України Олексія Резніков розповів, що за допомогою знімків і даних із народного Супутника українській армії вдалося лишити окупантів без техніки на суму більшу, ніж сам супутник.

«Зі зрозумілих причин не можу розкрити усіх подробиць, але тільки уявіть: за перші два дні роботи супутника було виявлено понад 60 одиниць бойової техніки, яку ворог намагався замаскувати у лісосмугах та за іншими перешкодами». – розмістив промову Резнікова у себе на сторінці в Іnstagram фонд Сергія Притули – Координати «схованого» були оперативно передані для нанесення вогневого ураження. Зокрема, у районі н.п. Хрещенівка та Українка на Херсонщині, а також поблизу Новоселівки на Донеччині. Фактично, тільки за ці два дні ворог втратив бронетехніки на більшу суму, ніж коштує весь проект з супутниками».

Також Міністра Оборони зазначив, що з появою в розпорядженні України технологій супутника — Synthetic aperture radar (SAR) – наша держава і військові отримали можливість комбінувати дані оптичних супутників від партнерів та дані SAR:

«Супутники з технологією SAR стають особливо актуальними восени та взимку, коли погана погода, хмарність чи сніг. Для них немає різниці – день чи ніч. Тому ворог не сховається. Зараз наші військові визначають, звідки і коли отримувати потрібні дані. Наразі здійснюється систематичний моніторинг основних районів ведення бойових дій на півдні та сході. Відомості надходять від аналітиків до бойових підрозділів дуже швидко. Російським окупантам буде складніше приховувати свої наміри, це ще більше ускладнить їхню логістику».

А Сергій притула у мережі додав: «Ми здолаємо ворога шляхом єдності та якісної оборони. І ще раз хочемо нагадати: Українці, ви — космос!»

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Пригоди Ваньки-окупанта на Київщині: вражаючий документальний проект за мотивами щоденників російських окупантів
Пригоди Ваньки-окупанта на Київщині: вражаючий документальний проект за мотивами щоденників російських окупантів

Після пережитого в Україні до Ваньки-окупанта почали приходити думки про трибунал…

Війна у кожен дім: росіянам приходитимуть повістки на могилізацію через смс, електронні листи та соціальні мережі
Щодня по пів тисячі рашистів віддають свої життя за амбіції бункерного діда: бойові втрати ворога станом на 5 грудня
Не «жест доброї волі», а «гарантії транзиту»: росіяни вигадали нове виправдання для майбутнього відведення військ із ЗАЕС
Вражають броньовані бункери, запуск на 360 градусів, налаштування таймера вибуху: переваги боєприпасів GLSDB
Читати більше