Найдавніші скам'янілості Homo erectus, яким 2 млн років, знайшли у Кенії: що це означає для науки?

Цікаво
Поширити в соціальних мережах:

Вони жили неподалік від стабільних водойм та відкритих середовищ, що свідчить…

Нещодавнє відкриття палеоантропологів у Кенії — нові скам'янілості Homo erectus — не тільки розширює наше розуміння еволюції людини, але й ставить під сумнів деякі попередні гіпотези.

Як пише видання sci.news, у двох нових екземплярах Homo erectus, знайдених на стоянці Східна Туркана в Кенії, дослідники помітили характеристики, які посилюють зв'язок цього виду з еволюційним шляхом людини.

« Homo erectus — це перший відомий нам гомінін, який мав будову тіла, більш схожу на людську. Його нижні кінцівки були довшими за верхні, форма тулуба була більше схожа на нашу, а ємність черепа була більша, ніж у попередніх гомінінів, що пов'язано з інструментальною промисловістю. Це швидший і розумніший гомінін, ніж австралопітек і найдавніша людина»,— сказав доктор Ешлі Хаммонд, дослідник Американського музею природної історії.

ввв

Фото: Yale University.

Докладні дослідження, опубліковані в журналі Nature Communications, та археологічні аналізи підтверджують вік знахідок – 2 мільйони років, що робить їх одними з найдавніших відомих зразків Homo erectus. Знайдені скам'янілості були виявлені в палеосередовищі, що свідчить про те, що ранні Homo erectus жили неподалік від стабільних водойм та відкритих середовищ.

Читай також:

Фото: A. Hammond / American Museum of Natural History.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше