На передовій дивилися «Кіборгів»

На передовій дивилися «Кіборгів»
Поширити в соціальних мережах:

Військовослужбовці, які виконують бойові завдання в районі проведення Антитерористичної операції мали можливість переглянути показ фільму Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги».

Слід зазначити, що серед глядачів були і воїни-десантники, котрі безпосередньо брали участь у боях за Донецький аеропорт.



Як повідомив режисер фільму та зірка серіалу «Гвардія» Ахтем Сеїтаблаєв, дуже приємно розпочинати творчість у новому році, саме з презентації «Кіборгів» у військових колективах, що на даний час виборюють незалежність України на Сході.

"Нами заплановане відвідання більшості військових підрозділів, які на сьогодні знаходяться на бойових позиціях. Але, крім того, за головну мету нашого творчого туру ми поставили демонстрацію фільму не лише серед військових, а й серед цивільного населення"

© Ахтем Сеїтаблаєв, режисер


За словами режисера, фільм «Кіборги» – це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у статусі, походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця.

"Цікавий фільм, в ньому є все, що потрібно побачити людям про ті події, а, може, навіть і більше. Для молоді це повчальний фільм, він розкриває, що таке військова служба, що таке рідна країна, обов’язки, братерство. Мені було важко дивитися цей фільм тому, що й досі перед очима стоять ці події. Але такі фільми, безумовно потрібно знімати. Пересічні українці повинні знати про те, що насправді відбувається на Донбасі. Сьогодні – це вже історія, на якій треба вчити молоде поповнення Збройних Сил України."

© Віталій, воїн-десантник

Віталій свого часу підіймав український прапор над терміналом понівеченого російським агресором Донецького аеропорту. На думку Віталія, розповідь про бої за Донецький аеропорт – це дуже гарний приклад для виховання підростаючого покоління. В тих трагічних подіях не витримали бетон і залізо, а українські військові витримали та не здалися ворогу.

"Насправді я хвилювався, якою буде реакція чоловіків, які зараз знаходяться на війні. Після показу, коли зал піднявся і почав аплодувати, я зрозумів, що нашій команді вдалося зняти чесне та історично правдиве кіно. Я щасливий, що наш фільм зміг пробудити щирі та справжні емоції у глядачів. І нехай тема, яку ми підіймаємо у фільмі кожен сприймає по-різному, важливо те, що фільм не залишає байдужим."

© Ахтем Сеїтаблаєв, режисер


Нагадаємо, що оборона ДАП тривала 242 дні, з 26 травня 2014 року до 20 січня 2015 року.

За матеріалами прес-центру штабу АТО

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Фургон з оркестром»: як рашистські паради та флешмоби формують потрібну кремлю психологію росіян?
Солідарність Тайваню в українській боротьбі: історія самопожертви добровольця Джонатана Ценга
«В хату корабель приплив»: масштаби руйнувань та відновлення після підриву росіянами Каховської ГЕС
«В хату корабель приплив»: масштаби руйнувань та відновлення після підриву росіянами Каховської ГЕС

Рф ще й щільно обстрілювала затоплені території, аби завадити евакуації...

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» проти «Динамо»
Міф про мову: росія йшла в Україну «захищати» російську мову, а натомість знищила її
Міф про мову: росія йшла в Україну «захищати» російську мову, а натомість знищила її

Сьогодні лише 3% українців підтримує статус російської мови як другої офіційної…

Читати більше