Міста майбутнього будуватимуть з вулканічного попелу

Міста майбутнього будуватимуть з вулканічного попелу
Вчені заявили, що вулканічний бетон – екологічно чистий і дуже міцний матеріал.

Міжнародна група вчених з Массачусетського технологічного інституту, Кувейтського науково-дослідного інституту та Кувейтського університету створила матеріал з розпорошеної вулканічної породи і традиційного цементу. Про це повідомляє Newsweek.

Винахідники стверджують, що новий матеріал міцніше, економічніше та простіше у виробництві, ніж звичайний цемент. Витрати енергії при будівництві 26 будинків виявилися меншими на 16%. До того ж, як стверджують дослідники, на виготовлення цементу припадає близько 5 відсотків світових викидів двоокису вуглецю.

Щоб полетіти на Марс, астронавти проведуть місяць в пустелі Омана

"Коли виготовляють традиційний цемент, він проходить безліч різних процесів – від збирання вапняку, до шліфування та обробки, а потім, нарешті, до виробництва, – коментує Куналь Купваде-Патіл, один з дослідників. – Це дуже енергоємний процес. Але у випадку з вулканічним попелом потрібно просто зібрати вулканічні камені та змолоти їх".

Дослідники випробували кілька варіантів сумішей вулканічного попелу з Саудівської Аравії і цементу в різних пропорціях. Виявилося, чим дрібніше був попіл і вище його відсоток в новому матеріалі, тим міцніше бетон. Таку суміш можна використовувати для будівництва високих будівель і хмарочосів. А великі шматки породи, змішані з цементом, надають матеріалу потрібну для транспортних естакад і невисоких будинків щільність.

Штучне м'ясо з'явиться на полицях магазинів до 2021 року

Склад вулканічних порід в природі дуже неоднорідний, тому для оптимального результату їх потрібно подрібнити. Однак процес розмелювання вулканічного попелу не вимагає особливих витрат енергії.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини
Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини

Пригнічення сексуальних бажань призводить до хронічних хвороб, депресій, мігрені, зростання рівня агресії та розладу серцево-судинної системи.

Витончені маніпуляції секс-агенток
Витончені маніпуляції секс-агенток

Які методи маніпуляції використовують секс-розвідниці? Яким чином вони отримують будь-яку секретну інформацію?

На 2+2 бій Емметт – Стівенс наживо
На 2+2 бій Емметт – Стівенс наживо
23 02 2018
UFC

Цієї неділі, 25 лютого, о 05:00 глядачі 2+2 разом з фанатами змішаних єдиноборств по всьому світу побачать видовищний вечір UFC on FOX 28 наживо.