Метеочутливим на замітку: дієві поради для подолання впливу магнітних бурь

Метеочутливим на замітку: дієві поради для подолання впливу магнітних бурь
Поширити в соціальних мережах:

Часто полегшити такий стан здоров’я не допомагають навіть пігулки…

Наближення потужної магнітної бурі, яка за прогнозами повинна відбутися на Землі вже наприкінці травня, викликає хвилювання серед багатьох людей, особливо серед метеочутливих. Метеопатія або метеочутливість – це реакція організму на зміни погодних умов, включаючи сильні магнітні поля, температурні коливання та атмосферний тиск. У такий період люди можуть відчувати: головний біль, запаморочення, зміни настрою, роздратованість, сонливість або незвичайну втомленість. Часто полегшити такий стан здоров’я не допомагають навіть пігулки. Тому ми зібрали дієві поради, які можуть допомогти полегшити самопочуття і знайти спокій під час потужної магнітної бурі.

Зберігайте спокій та релаксуйте: Під час магнітної бурі особливо важливо зберігати спокій. Візьміть собі час для релаксації та заспокоєння. Займіться практикою медитації, глибоким диханням або його формами, такими як йога або таї-чі. Ці техніки допоможуть знизити стрес і заспокоїть нервову систему, забезпечуючи вам внутрішню гармонію під час метеорологічних змін.

Регулярна фізична активність: Фізична активність може бути великим допоміжним фактором у зменшенні метеопатії. Регулярне виконання вправ або заняття спортом сприяє зміцненню тіла та підвищенню його стійкості до зовнішніх впливів, включаючи магнітні бурі. Знаходьте активність, яка вам подобається, і регулярно займайтесь нею.

Дотримуйтесь збалансованого харчування: Правильне харчування має велике значення для загального здоров'я і добробуту. Дотримуйтесь збалансованої дієти, багатої фруктами, овочами, повноцінними зернами та рибою. Включайте в раціон продукти, які містять антиоксиданти, такі як полуниця, яка допоможе зменшити вплив метеорологічних змін на ваше самопочуття.

Коли ж симптоми метеочутливості виникають раптово і ви шукаєте швидкого полегшення, ось ТОП-5 порад, які можуть вам допомогти:

 • Застосування тепла на ділянці тіла, яка відчуває дискомфорт, може допомогти зняти деякі симптоми метеочутливості. Використовуйте гарячу воду, теплі компреси або теплі купання, щоб заспокоїти біль і зняти напругу.
 • Деякі акупунктурні точки на тілі пов'язані з полегшенням симптомів метеопатії. М'яко масажуйте точки, такі як точка між бровами, точка між пальцями рук або точка на внутрішньому зап'ясті. Це може сприяти зняттю болю та збудження енергії в організмі.
 • Деякі ефірні олії мають властивості, які можуть допомогти заспокоїти нервову систему та зняти симптоми метеочутливості. Застосовуйте ефірні олії, такі як лаванда, розмарин, м'ята або евкаліпт, на вушні мочки, зап'ястя або на волосся. Їх аромат може сприяти заспокоєнню та полегшенню дихання.
 • Контрольоване глибоке дихання може допомогти заспокоїти нервову систему та зняти стрес, пов'язаний з метеочутливістю. Зосередьтеся на своєму диханні, вдихаючи повільно через ніс, утримуйте подих на кілька секунд, а потім повільно видихайте через рот. Повторюйте цей процес кілька разів, спрямовуючи свою увагу на глибоке дихання та відчуваючи, як стрес і напруга поступово зникають.
 • Різні техніки розслаблення, такі як прогресивна м'язова релаксація, візуалізація або медитація, можуть допомогти заспокоїти нерви і полегшити симптоми метеопатії. Знайдіть спосіб, який вам найбільше підходить, і регулярно практикуйте його, особливо в періоди магнітних бурь або погіршення погодних умов.

Під час загострення стану метеочутливості, коли погода змінюється і можуть спостерігатися погіршення здоров'я, рекомендується уникати деяких видів діяльності, які можуть погіршити ваше самопочуття:

 1. Уникайте важких фізичних навантажень, особливо на вулиці, якщо це важко для вас. Значне фізичне напруження може погіршити симптоми, такі як біль у суглобах або м'язах.
 2. У період загострення метеочутливості краще обмежити тривалість прогулянок на відкритому повітрі, особливо під час непогоди або коли погода значно змінюється.
 3. Уникайте раптових змін температури, наприклад, відвідування саун або занурення в холодну воду. Це може викликати стрес для організму та погіршити ваше самопочуття.
 4. Холод або вологість можуть вплинути на стан суглобів та м'язів, спричиняючи біль або дискомфорт. Якщо це можливо, намагайтеся зберігати тепло та сухість у приміщенні, де перебуваєте.
 5. Довге перебування у закритих приміщеннях з поганою вентиляцією призводить до погіршення якості повітря, що може вплинути на ваше самопочуття. Уникайте таких приміщень або забезпечте належну вентиляцію.
 6. Під час магнітних бурь організм може бути більш вразливим до стресу. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій або занять, які можуть викликати додатковий стрес.
 7. Алкоголь та кава можуть впливати на вашу реакцію на зміни погоди. У періоди метеопатії краще обмежити споживання цих напоїв або обрати менші дози.

Загалом, важливо слухати своє тіло і реагувати на зміни в самопочутті. Кожна людина може реагувати по-різному, тому важливо знаходити власний шлях до комфорту та добробуту.

Читайте також:

Фото: pexels

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Українське серце: як канадієць закохався в Україну, створив тут родину та відкрив бізнес, який працює і сьогодні
«Росіяни взяли в полон начальника ГУР Кирила Буданова» - нові російські фейки
«Росіяни взяли в полон начальника ГУР Кирила Буданова» - нові російські фейки

Такі z-новини зазвичай живуть дуже коротко – всього один день…

Прем’єра на телеканалі 2+2 — документальний проєкт «Російський спрут. Як кремль впливає на світ»
Їм понад 50 тисяч років: найстаріші людські віруси виявили науковці у кістках неандертальця
Їм понад 50 тисяч років: найстаріші людські віруси виявили науковці у кістках неандертальця

Попереднє звання належало вірусам, знайденим в Homo sapiens віком 31 600 років…

Таємниці крові: чому резус-негативні люди можуть бачити духів та привидів?
Таємниці крові: чому резус-негативні люди можуть бачити духів та привидів?

Кров завжди вважалася священною у різних культурах світу…

Читати більше