Космосу не існує: абсурдна теорія змови

Космосу не існує: абсурдна теорія змови
Поширити в соціальних мережах:

Ті, хто любить різні містифікації, постійно вигадують цікаві теорії. Одна із найабсурдніших теорій змови говорить: космосу не існує.

Єдину концепцію «тих, хто заперечує існування космосу» складно описати. В основному всі ці гіпотези будуються на ідеї всесвітньої змови учених. Деякі конспірологи всерйоз вважають, що людина жодного разу не літала в космос, оскільки його просто немає. Природно, ця версія тісно переплітається з релігійними догмами: релігія, як правило, «космічну» тематику взагалі не шанує.

Тут можна згадати християнську організацію «Товариство пласкої Землі», що виникла в Великобританії і згодом переїхала в Штати. Сонце, Місяць і навіть зірки, на думку прихильників її теорії, обертаються над земною поверхнею, а сама Земля пласка, як млинець. Вона має діаметр 40 тис. км, а центральну частину займає Північний полюс. Весь світ оточує величезна крижана стіна, перебратися через яку заважає «воля Всевишнього».

Теорія всесвітньої змови годинникарів

Звичайно, переконані прихильники теорії, всі фото з космосу – підробка, а в змові беруть участь не тільки космонавти, але навіть пілоти авіалайнерів. Не кажучи вже про вчених і політиків на землі.

Після смерті в 2001 році президента товариства Чарльза Джонсона саме його існування було поставлено під сумнів. Але факт залишається фактом: у другій половині XX століття число прихильників теорії безперервно збільшувалася. У наші дні, коли роль релігії в деяких країнах відроджується, теорія плоскої Землі може мати ще більші шанси на успіх.

Більше цікавого читайте на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше